NOVI DETALJI SKANDALA U SUSJEDSTVU: Zbog ovoga je uhapšen reprezentativac Srbije...

Sve se odvijalo ispred jednog noćnog kluba.

  • Šareni svijet

  • 12. Maj 2023  

  • 0

Jedan superligaški fudbaler navodno je uhapšen zbog sumnje da je u tuči nanio teške tjelesne povrede drugom mladiću u Nišu, dok su još dvije osobe takođe privedene zbog tuče, javljaju srbijanski mediji.

U pitanju je fudbaler Dragan Rosić, javlja Telegraf.

U Nišu je, navodno, uhapšen fudbalski reprezentativac Srbije i golman Radničkog, Dragan Rosić, koji je pretukao jednog mladića nakon svađe u noćnom klubu u Nišu. Fudbaler je ovom prilikom nanio ozbiljne tjelesne povrede.

Kako Telegraf saznaje, sve se odigralo još u utorak uvečer, ispred jednog noćnog kluba u Nišu, kada su se Rosić i još jedan momak posvađali unutar kluba. Sukob se potom nastavio i ispred.

Rosić nije bio sam u ovoj tuči, ali je navodno on bio taj koji je tukao mladića. Prilikom te tuče, golman Radničkog mu je nanio i ozbiljne tjelesne povrede u vidu slomljene vilice, kada ga je šutirao dok je ovaj ležao na podu.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...