Politika
DARKO BABALJ ZA SVE KRIVI DODIKOV SNSD: "Ministri iz RS su podržali prijenos nadležnosti"
Prije 7 min0
(...) tako postupa sa čovjekom koji traži pravdu.
Mini market
04. Jun. 2023 04. Jun. 2023
1
"Nakon deset dana putovanja pješice, prolaska trase Bijeljina - Banjaluka bez bilo kakvog incidenta, doživjeli smo da nas u našoj Banjaluci zaustavlja i gura policija kao da smo kriminalci. A znate li zašto?"
Upitao je to gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović na Facebooku nakon što je jučer policija njemu i okupljenim građanima blokirala prolaz prema Trgu Krajine, kada je došlo je i do kratkog naguravanje sa policijom, piše BN TV.
"Da ne bi prošli pored zgrade Predsjedništva??? Je l' to narodu zabranjujete da prođe? Je l' se to na narod diže ruka? Je l' se to, časni službeniče koji si me na kvarno laktom udario ispod desnog rebra, tako postupa sa čovjekom koji traži pravdu i ozdravljenje Republike Srpske?! Neka ti je na čast, i da si majci živ i zdrav!", napisao je Petrović.
Piše i da je uvijek imao dobar odnos sa policijom koja je tu da štiti narod, ali da policiji to jučer nije trebalo.
"Ne ide se na svoj narod koji mirno i dostojanstveno želi izraziti bunt! Ne može CIK predsjednik biti važniji od NARODA? Narod je ovu zemlju stvarao i gradio, narod puni budžet, narod se i pita!", poručio je gradonačelnik Bijeljine i dodao:
"Ovo je početak borbe za ozdravljenje Republike Srpske, idemo dalje, nema stajanja!"
Politika
DARKO BABALJ ZA SVE KRIVI DODIKOV SNSD: "Ministri iz RS su podržali prijenos nadležnosti"
Prije 7 min0
Ekonomija
AKVIZICIJA TEŠKA 14 MILIJARDI DOLARA: Nekadašnji svjetski tehnološki gigant dobija novog vlasnika
Prije 9 min0
Hronika
"BIZON" PREDAN U TUŽILAŠTVO: Osuđivani nasilnik udario ženu, oborio je na zemlju i vukao je za kosu po podu
Prije 12 min0
Vijesti
"NIJE IMAO PRIMJEDBE NA TRETMAN IZA REŠETAKA": Predstavnik Ambasade BiH posjetio Zildžića u pritvoru
Prije 14 min0
Mini market
VUKANOVIĆ BRUTALNO NAPAO PROFESORICU CENIĆ: „Arogantna i nadmena bivša ministarka finansija se zapitala da li uopšte ima opozicije u RS-u…“
19. Sep. 20233
Mini market
GLUP I GLUPLJI: Penzionerska iskaznica, Osmica i Salkica!
20. Sep. 20235
Mini market
VASKOVIĆ NAJAVLJUJE NOVU DRAMU: „Na redu je Željka Cvijanović…“
20. Sep. 20232
Mini market
NEBOJŠA KRSTIĆ, OMILJENI VUČIĆEV ANALITIČAR, UZBURKAO DUHOVE: „Volim kad bilo koji bosanski političar nosi srpske ljiljane….“
Prije 15h18
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.