Vijesti
VOJNICI IZ TRI ZEMLJE U AKCIJI: Pogledajte šta je uvježbavano na poligonu u Pazariću (FOTO)
Prije 22 min0
Sa 2 na 4 sedmična leta povećava Kuwait, te će imati dužu sezonu, kao i ostale kompanije
Ekonomija
18. Jun. 2023
0
Aerodrom Sarajevo je dobio i treći sedmični let Salam Aira, te će letovi biti sa većim A321 umjesto prvotnobitno planiranog A320 aviona.
I Flynas povećava letove između Jeddaha i Sarajeva na četiri sedmično (ponedjeljak, srijeda, petak i nedjelja), javlja Zamaaero.
Ovaj portal je već objavio da letove sa 2 na 4 sedmična leta povećava Kuwait, te će imati dužu sezonu, kao i ostale kompanije.
Swiss će letjeti pet puta sedmično, Air Serbia 10 puta sedmično, Air Cairo četiri puta sedmično, Qatar pet puta sedmično, AnadoluJet za Antaliju svakodnevno, te Fyldubai 14 letova sedmično.
Uz to od 5.6. nove linije otvara Nouvelair za Monastir, od 21.6. Flydeal za Riyadh, od 19.6. Tailwind za Antalyu (dva sedmična leta), od 19.6. Air Montenegro za Tiranu i za Podgoricu (po jedan let).
Zbog svega ovog treba vrlo optimistično gledati na Sarajevo i aerodrom će vrlo vjerovatno imati bolje rezultate nego 2022. i uprkos ukidanju baze Wizz Aira.
Vijesti
VOJNICI IZ TRI ZEMLJE U AKCIJI: Pogledajte šta je uvježbavano na poligonu u Pazariću (FOTO)
Prije 22 min0
Sport
ZAHUKTALA SE PRIČA O TRANSFERU KERIMA ALAJBEJEGOVIĆA: Evo šta nudi engleski gigant
Prije 31 min0
Regija
DRAMA S ENERGENTIMA U HRVATSKOJ: Privremeno ograničeno sipanje goriva na pumpama
Prije 39 min0
Politika
NOVAKOVIĆ BURSAĆ POBJESNILA ZBOG ODLUKE CIK-a: "Direktno kršenje Izbornog zakona"
Prije 44 min2
Ekonomija
UKIDA SE STAROSNA GRANICA ZA PENZIJU: Evo kako će izgledati penzionisanje u 2026. godini
22. Jul. 20260
Ekonomija
PROPAST VELIKE NJEMAČKE INVESTICIJE U BiH: Planirali su zaposliti 600 radnika...
21. Jul. 20260
Ekonomija
OČEKUJU OGROMNE PRIHODE: Slovenci u BiH otvaraju veliko nalazište vrijedne rude
22. Jul. 20260
Ekonomija
AMERIČKI BANKARI TRLJAJU RUKE: Upravo su dali ogroman kredit RS-u!
22. Jul. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.