Sport
UVIJEK SAM BIO "BOSANČEROS": Ermin Mahmić o dresu, snovima i povratku korijenima
Prije 12 min0
U maju su najviše noćenja ostvarili turisti iz Srbije, Hrvatske, Turske, Slovenije, Njemačke, SAD, Holandije, te Austrije
Ekonomija
06. Jul. 2023
0
BiH je u maju posjetilo 164.625 turista, što je za 31,3 odsto više u odnosu na april, podaci su Agencije za statistiku BiH. Turisti su ostvarili 325.582 noćenja, što je više za 30,1 odsto u odnosu na april i za 11,1 odsto više u odnosu na maj prošle godine.
U ukupno ostvarenom broju noćenja učešće domaćih turista je 33,5 odsto, dok je 66,5 odsto učešće stranih turista. Broj noćenja domaćih turista manji je za 6,1 odsto nego u aprilu i za osam odsto manji u odnosu na maj prošle godine.
Broj noćenja stranih turista veći je za 20,3 odsto u odnosu na april i za 23,9 odsto u odnosu na maj prošle godine.
U maju su najviše noćenja ostvarili turisti iz Srbije, Hrvatske, Turske, Slovenije, Njemačke, SAD, Holandije, te Austrije. Turisti iz ostalih zemalja ostvarili su 39,4 odsto noćenja.
Sport
UVIJEK SAM BIO "BOSANČEROS": Ermin Mahmić o dresu, snovima i povratku korijenima
Prije 12 min0
Show
BIVŠA KLIČKOVA PARTNERICA ŠOKIRALA SVIJET: Priznanje koje niko nije očekivao uoči izlaska memoara
Prije 20 min0
Svijet
DRAMA NA ATLANTIKU: "Kruzer smrti" stigao do Tenerifa, u toku hitna međunarodna operacija evakuacije
Prije 26 min0
Evropa
BRUTALNI SNIMCI IZ PRVOG LICA: Ukrajinci uveli dronove sa "sačmaricama", ruske letjelice padaju kao muhe (VIDEO)
Prije 34 min0
Ekonomija
PET GODINA RADA U NJEMAČKOJ DOVOLJNO JE ZA PENZIJU: Pazite koji iznos dobijete za to
Prije 17h0
Ekonomija
MINISTAR DELIĆ TRAŽI REFORMU I IZMJENE ZAKONA: "Imamo lažne evidencije nezaposlenih, ne možemo kreirati mjere dok su na birou ljudi koji rade vani"
08. Maj 20261
Ekonomija
CRNO NAM SE PIŠE: Cijene nafte naglo skočile, u Bosni i Hercegovini se očekuje...
08. Maj 20260
Ekonomija
LIDL STIŽE U TRGOVAČKO SRCE BIH: Ekskluzivna parcela spremna za početak gradnje (FOTO/VIDEO)
07. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.