DIJAMANT BRILJIRAO: Potez trenera Fenerbahcea pokazuje koliko je Džeko cijenjen u klubu (VIDEO)

Igrala se 62. minuta meča na Ulker stadionu kada je Dijamant upisao prvijenac u dresu turskog kluba, nakon što je lijepo smjestio loptu iza leđa protivničkog golmana. Yandas je prošao po lijevoj strani i uposlio Dijamanta koji nije imao težak zadatak. Nekoliko minuta kasnije novi gol Fenera.

• 27. Jul. 2023

• 0

Edin Džeko je sinoć briljirao u ubjedljivom trijumfu Fenerbahcea u 2. pretkolu Konferencijske lige. Turski velikan je savladao Zimbru sa 5:0, a Dijamant je postigao gol i zabilježio dvije asistencije.

Najprije je Džeko asistirao u prvom poluvremenu za drugi pogodak svoje ekipe. Strijelac je bio Ryan Kent.

Opet je u centru pažnje bio Džeko koji je fenomenalno asistirao za gol Szymanskom.

Igru je bh. fudbaler napustio 84. minuti, a peti pogodak viđen je u 88. minuti. Strijelac je bio Szymanski. Džeko je na klupi znao proslaviti posljednji pogodak, zajedno sa Dušanom Tadićem i trenerom Ismailom Kartalom.