Evropa
"PODRŽAVAMO PRIZNAVANJE PALESTINE, ALI...": Italija se apsolutno protivi izraelskom planu za okupaciju Gaze
Prije 5 min0
Na ovom popisu se nalaze i rudnici, mjesne zajednice, općine, sportski savezi…
Ekonomija
02. Avg. 2023
0
Centralna banka Bosne i Hercegovine (CBBiH) objavila je ažurirani popis blokiranih računa firmi u BiH.
U novom izvještaju o blokiranim računima u Jedinstvenom registru računa CBBiH navedeno je da su u BiH početkom augusta bila blokirana 102.796 računa firmi. Ukupno 56.142 firmi ima blokiran barem jedan račun.
Ukupan broj blokiranih računa firmi u odnosu na mjesec ranije uvećan je za 52. Broj firmi koje imaju blokiran bar jedan račun smanjen je za osam.
U novom izvještaju, koji sadrži 4.138 stranica ( kao i prethodni izvještaj), pobrojane su firme iz svih sfera društvenog života.
Tu se nalaze od privrednih preduzeća, prodavnica, frizerskih salona, benzinskih pumpi, apoteka, ordinacija, kafića i restorana, do raznih agencija, zadruga…
Na ovom popisu se nalaze i rudnici, mjesne zajednice, općine, sportski savezi…
U prvom izvještaju Centralne banke BiH, objavljenom početkom novembra 2012. godine, broj blokiranih računa firmi u BiH iznosio je 58.038. Ukupno 35.694 firme imale su barem jedan blokiran bankarski račun.
Evropa
"PODRŽAVAMO PRIZNAVANJE PALESTINE, ALI...": Italija se apsolutno protivi izraelskom planu za okupaciju Gaze
Prije 5 min0
Politika
"SVAKO JUTRO SE NADAM DA ĆE STEVANDIĆ NAZVATI": Nema sjednice, nema referenduma - Dodik na čekanju zbog godišnjih odmora?
Prije 14 min0
Show
SLAVNI GLUMAC IZNENADIO TRUMPA: Ovakvu grubu "odbijenicu" još nije dobio
Prije 16 min0
Mini market
STRUČNJAK ZA SIGURNOST: "HDZ često degradira hrvatsku poziciju u BiH, najbolje rješenje za Dodika je..."
Prije 32 min0
Ekonomija
GDJE JE NAJVIŠE KORISNIKA: Federalni zavod za MIO/PIO isplaćuje penzije i u inozemstvo
13. Avg. 20250
Ekonomija
PIŠI PROPALO: Zatvorena još jedna tvornica u Republici Srpskoj, bez posla ostalo 95 radnika, ali ni to nije sve...
14. Avg. 20251
Ekonomija
PROBLEMIMA NIKAD KRAJA: Razočaravajuće vijesti za bh. aerodrom stižu kao na traci...
13. Avg. 20250
Ekonomija
OVU BILJKU ZOVU NOVO ZLATO: Zarada ide do 10.000 eura po hektaru
13. Avg. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.