Hronika
BIVŠEG KOŠARKAŠKOG REPREZENTATIVCA UDARIO AUTOMOBIL: Obavljena i operacija...
10. Avg. 20210
Za Zmajeve je nastupao 12 godina, te je nastupio na pet Europskih prvenstava. Upisao je 107 nastupa u najdražem dresu.
Sport
22. Sep. 2023 22. Sep. 2023
3
Meho Kodro je dobio otkaz na selektorskoj poziciji nakon svega dvije utakmice (pobjeda i poraz) i svega pet treninga sa ekipom.
Svima je jasno da ovakvo bahato ponašanje čelnih ljudi Fudbalskog saveza ne vodi nigdje, a na društvenim mrežama nezadovoljstvo je iskazao legendarni košarkaški reprezentativac BiH Samir Lerić.
“Šta više čekaju Džeko, Pjanić, Kolašinac i ostali reprezentativci jedine nam Bosne i Hercegovine. Ako ste istinske patriote (u što ne sumnjam) nećete se pojaviti ni na jednoj sljedećoj utakmici reprezentacije dok ova BAGRA ne ode iz Saveza.
Do kada ćete biti u službi rušitelja svega što se zove Bosna i Hercegovina? Nemojte dozvoliti da bace mrlju na sve što ste do sada učinili za repku, mrlju na vaša imena, mrlju na karijeru.
Večeras su smijenili Kodru, prije toga Hadžibegića, Peteva… Kome će sada staviti metu na čelo? Ko će voditi sljedeće dvije utakmice? Ko će i dalje od vas i nas praviti budale?
Sigurno će iščupati nekog trenerčića iz naftalina koji će nastaviti sa urušavanjem (skromnog rejtinga) reprezentativnog fudbala, klupski je odavno na klimavim nogama…
Vrijeme je za STOP, STOP, STOP (igrača, navijača…) bojkot ovog dvojca i njihovih poslušnika, korumpiranih klimača glava koji se smješkaju u udobnim foteljama Saveza.
Do kada mislite šutjeti, dozvoljavati da se tamo neko poigrava s vama koji vam nisu ni do koljena. Do kada će nas pobjeđivati reprezentacije koje su prve pobjede, bodove upisivali preko vas? Do kada ćemo biti svi skupa u slobodnom padu? Do kada?
E pa momci vi ste sada na potezu tj trebali biste biti. Okončajte reprezentativnu karijeru sa stilom. Ne dozvolite da vam/nam unište sve za što smo živjeli/živimo”, poručio je Samir Lerić.
Za Zmajeve je Lerić nastupao 12 godina, te je nastupio na pet Evropskih prvenstava. Upisao je 107 nastupa u najdražem dresu.
Kultura
ASJA ZARA LAGUMDŽIJA PROGLAŠENA ZA NAJBOLJU GLUMICU FILMSKOG FESTIVALA U MARAKEŠU: Žirijem predsjedavala američka oskarovka, posebni gosti bili su Scorsese...
Prije 12 min0
Gastro
PITANJE KOJE JE PODIJELILO BALKANCE - IDE LI JAJE U SARMU ILI NE?: Šta kažu vaši porodični recepti za...
Prije 26 min0
Hronika
TUČA, PA PUCNJAVA U SUSJEDSTVU U PET UJUTRO: Šest osoba se potuklo, a potom su iz vatrenog oružja...
Prije 36 min0
Regija
LIDERI KOALICIJE "SRBIJA PROTIV NASILJA" DANAS SU U KRAGUJEVCU: "E, a onda će Vučić samo da dijeli ordenje, u skladu sa..."
Prije 43 min0
Sport
ELVEDINA MUZAFERIJA SE ZBOG VELIKE NEPRIJATNOSTI U SAD-u OBRATILA ELMEDINU KONAKOVIĆU: "Stvari su mi ispreturali i zadržali na aerodromu samo zato što imam bh. pasoš"
Prije 21h2
Sport
TURSKI MEDIJI PIŠU: Džeko, Tadić i Livaković nisu zadovoljni, nakon debakla Fenerbahcea, slijedi...
01. Dec. 20231
Sport
DŽABA ZVIJEZDE, DŽABA MILIONI: Neviđena bruka slavnih turskih klubova u Europi…
01. Dec. 20230
Sport
U DUBAIJU STRADAO BIVŠI ČLAN BANJALUČKOG BORCA: Taj klub oprostio se od njega porukom...
30. Nov. 20230
trenutak ...
Komentari - Ukupno 3
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.