Hronika
VLASTI IZNOSE JEZIVE DETALJE O MASAKRU U ROTTERDAMU: "Napadač bio osuđivan za zlostavljanje životinja" (VIDEO)
28. Sep. 20230
Zasad nema tačnih informacija o nastradalima, ali policija je saopćila da je nekoliko osoba poginulo u masakru
Hronika
28. Sep. 2023
0
Na društvenim mrežama pojavio se snimak hapšenja pomahnitalog ubice iz Rotterdama, koji je prvo otvorio vatru u stanu, pa nastavio sa masakrom u amfiteatru. Zasad nema tačnih informacija o nastradalima, ali policija je saopćila da je nekoliko osoba poginulo u masakru, piše Kurir.
Kako se vidi na snimku, veliki broj policajaca okružio je ubicu koji kleči na kolenima na travnjaku i sa povezom preko očiju, dok su mu na ruke stavljene lisice.
The moment when the suspect is arrested after the shooting in Rotterdam, the Netherlands. pic.twitter.com/9UhSPPfbxu
— Bowner (@agentbowner) September 28, 2023
Podsjetimo, osumnjičeni muškarac star 32 godine, uhapšen je pošto je policija saopćila na društvenim mrežama da je pucano na Medicinskom fakultetu Rotterdam i obližnju kuću, prenio je Reuters.
URGENT - Chaos à Rotterdam : un homme a ouvert le feu dans un appartement puis dans un centre-médical voisin. Des incendies se sont déclarés. Plusieurs morts. (sources concordantes) pic.twitter.com/oIt4Krd1sx
— AlertesInfos (@AlertesInfos) September 28, 2023
Policija upućuje studente da napuste fakultet
Na video snimcima na društvenim mrežama vidi se da policija upućuje studente da napuste fakultet pošto su na mjesto događaja stigle teško naoružane ekipe za hapšenje.
Dva sata kasnije policija je saopćila da je poginulo više osoba i da su članovi porodica žrtava obaviješteni.
Sport
KAKO DODIK RAZDVAJA RS: Žele praviti nacionalni stadion?
Prije 12 min0
Kultura
ZVANIČNI DIO PROGRAMA 30. GODIŠNJICE: U Potočarima prvi put umjetnička kolonija
Prije 25 min0
Ekonomija
AKO IMATE OVU IGRAČKU MOŽETE SE OBOGATITI: Svi su ludi za ovim plišancima, a jedan je primjerak je prodat za čak 130.000 eura
Prije 27 min0
Vijesti
ZLATAN BEGIĆ BURNO REAGIRAO: "Plin pod stražnjicama Tuzlaka? Dići ćemo oružje ako treba!" (VIDEO)
Prije 33 min0
Hronika
OTKRIVEN NAPADAČ IZ ŠKOLE U GRAZU: Evo ko je Artur A. (22)
10. Jun. 20250
Hronika
"NEKE VIJESTI NE STIŽU KAO RIJEČI, VEĆ KAO TIŠINA": Preminuo mladi doktor iz Trebinja
10. Jun. 20250
Hronika
SPECIJALCI U AKCIJI: Spriječen teroristički napad, planirao ga je...
12. Jun. 20250
Hronika
TRAGIČAN EPILOG POTRAGE: Pronađeno tijelo Dragane Krasić, porodica mislila da je oteta
11. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.