Politika
"ZLOUPOTRIJEBIO FUNKCIJU PREDSJEDNIKA NSRS": Vukanović uzvraća Stevandiću, zbog izbacivanja sa sjednice najavio sljedeći korak
04. Jul. 20250
Kaže da je sličan incident prije nekoliko dana Jelena Trivić napravila na sastanku sa liderima opozicije u Banjoj Luci, ali na kojem nije. prisustvovao. Kaže da je Trivić tada oštro napala i izvrijeđala Branislava Borenovića
Politika
12. Okt. 2023
2
Nebojša Vukanović, zastupnik u NSRS, poručio je danas da je Saša Borjan iz Narodnog fronta čija je predsjednica Jelena Trivić pogazio sve dogovoreno na sastanku četiri opozicione stranke u Trebinju, prenosi Klix.ba.
"Sve što smo dogovorili na sastanku četiri opozicione stranke u Trebinju danas je drskim istupom i incidentom na konferenciji za novinare pogazio Saša Borjan po nalogu svoje šefice Jelene Trivić, i na taj način trajno zatvorio vrata bilo kakve mogućnosti za saradnju i kontakt Narodnog fronta i Za pravdu i red liste Nebojše Vukanovića, a vjerovatno SDS-a i PDP-a", poručio je Vukanović.
Kaže da je sličan incident prije nekoliko dana Jelena Trivić napravila na sastanku sa liderima opozicije u Banjoj Luci, ali na kojem nije. prisustvovao. Kaže da je Trivić tada oštro napala i izvrijeđala Branislava Borenovića, koji je napustio sastanak, a već mjesecima traju ciljani napadi Jelene Trivić na SDS, PDP i Listu za pravdu i red.
Kaže da "projekat i zaleđinu projekta 'Narodni front' koji je okupio tajkune i mnoge papke koji su bili dio vlasti, a što je Trivićka godinama prezirala, treba raspakovati do kraja, jer od njenih poteza i polirike, smutnji, napada i zle krvi, korist ima samo režim."
Vukanovićevo napuštanje press konferencije i burnu reakciju pogledajte u videu od 11:30 minute.
Politika
"ZLOUPOTRIJEBIO FUNKCIJU PREDSJEDNIKA NSRS": Vukanović uzvraća Stevandiću, zbog izbacivanja sa sjednice najavio sljedeći korak
04. Jul. 20250
Politika
"OTVORENI PROGON ČOVJEKA KOJI GOVORI IZ SRCA": Miličević osudio izbacivanje Nebojše Vukanovića sa sjednice NSRS
03. Jul. 20250
Politika
"NE TREBA NAM REZERVNI SASTAV POLICIJE, NEGO RED U DRŽAVI": Vukanović kaže da je napadnut u Trebinju i Sarajevu
02. Jul. 20250
Politika
I DANAS BURNO U NSRS: Stevandić prijeti ostavkom, oduzima riječ Vukanoviću...
02. Jul. 20250
Hronika
DOLIJAO PREDSJEDNIK SINDIKATA UPRAVE RS: Uhapšen Božo Marić, pronađena droga
Prije 6 min0
Vijesti
KAJGANIĆ ŠUTI, IZ TUŽILAŠTVA BiH NI RIJEČ: Dodik ponovo negirao genocid, zločince nazvao "vizionarima"
Prije 12 min0
Regija
NEĆE NA KONCERT: HDZ-ov ministar ima zanimljivo objašnjenje zbog kojeg neće na Thompsonov nastup
Prije 12 min0
Politika
ONA JE UKINULA DODIKU MJERE PRITVORA: "Muslimanka", kćerka istaknutog SNSD-ovca, sada više ne smeta laktaškom voždu
Prije 15 min0
Politika
KOMENTAR AVDE AVDIĆA KOJI JE PRVI NAJAVIO DODIKOVU FIKTIVNU "PREDAJU": "Časni sude, ko te j*be!"
Prije 8h4
Politika
PRAVNI EKSPERT MILAN BLAGOJEVIĆ: Tužilaštvo i Sud BiH napravili su ilegalni dogovor sa Dodikom, VSTV mora hitno pokrenuti postupak...
Prije 6h0
Politika
NEBOJŠA VUKANOVIĆ ZATRESAO REPUBLIKU SRPSKU: "Šta je delegacija SNSD-a danas radila u Američkoj ambasadi?" (FOTO)
02. Jul. 20251
Politika
ZVANIČNIK IZ RS-a SMIRUJE SITUACIJU: "Građani BiH, strpite se još malo. Uskoro će rasplet...!"
04. Jul. 20251
trenutak ...
Komentari - Ukupno 2
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.