FENERBAHCE GAZI SVE REDOM: Džeko pogodio sedmi put u Turskoj (VIDEO)

Fener je poveo u sedmoj minuti golom Sebastian Szymanskog u semdoj minuti. Na 2:0 je povisio Osayi-Samuel u 15. minuti.

• 22. Okt. 2023

• 0

Edin Džeko, golgeter Fenerbahčea, postigao je sedmi gol u turskom prvenstvu, a ukupno deveti od dolaska u slavni istanbulski klub, piše Faktor.ba.

Dijamant se u strijelce protiv Hatayspora u 39. minuti i postigao treći gol na meču u kojem Fenerbahče traži pobjedu za povratak na lidersku poziciju na tabeli koju je preuzeo Galatasaray pobjedom protiv Bešiktaša u velikom turskom derbiju.

Pored pogodaka koje je postigao, bh. napadač ima i sedam asistencija u svim takmičenjima.

Fenerbahče u osam ovosezonskih mečeva u turskom prvenstvu ima isto toliko pobjeda.