NOVI USPJEH BH. PLIVAČICE: Lana Pudar zauzela četvrto mjesto na Svjetskom kupu

Prvo mjesto osvojila je Kineskinja Zhang Yufei

  • Sport

  • 22. Okt. 2023  

  • 1

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar nastupila je u finalnoj utrci na Svjetskom mitingu u Budimpešti u disciplini 100 metara delfin.

Lana je pružila još jedan sjajan nastup i zauzela četvrto mjesto i tako ostala nažalost bez medalje koja je joj je izmakla za 18 stotinki u disciplini 100 metara delfin.

Prvo mjesto osvojila je Kineskinja Zhang Yufei kojoj je ovo treće zlato u discipilini delfin (200, 50, 100 m). Druga je bila šveđanka Louise Hansson sa vremenom 57:61, a treća Alexandria Perkins (Australija) sa vremenom 58:08, Lana je zauzela četvrto mjesto sa vremenom 58:26.

Komentari - Ukupno 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...