Politika
MAHIR MEŠALIĆ DOK NIJE ZABORAVIO: "Nikšić isporučuje pravosuđe Čoviću, spriječit će procesuiranje kadrova HDZ-a"
20. Sep. 20250
“Oni su nesposobni, vlast je odgovorna. Nije na mjestu pitati opoziciju o blokadama, pomažemo koliko možemo”, rekao je Mešalić referišući se na pitanja koja zbog toga trpe.
Vijesti
10. Jan. 2024
0
Mahir Mešalić iz DF-a komentarisao je poteze opozicije u vezi sa blokadom rada Zakonodavno-pravne komisije. Navodi da se spornim Poslovnikom ukida demokratija u FBiH, te da će opozicija glasati za sve zakone koje predlože predstavnici vlasti, uz jedan uslov.
“Povucite imenovanje Vukoje, glasaćemo za budžet”, kazao je."Nije", kategoričan je, "na mjestu pitati opoziciju o blokadama". Lopticu odgovornosti Mešalić prebacuje na vlast.
“Oni su nesposobni, vlast je odgovorna. Nije na mjestu pitati opoziciju o blokadama, pomažemo koliko možemo”, rekao je referišući se na pitanja koja zbog toga trpe.
Može se, ocjenjuje, desiti da će preletači praviti blokove i ucjenjivati.
Podsjetimo, ranije je predsjednik Zakonodavno-pravne komisije Belmin Zukan izjavio kako će kvorum imati na narednoj sjednici.
(N1)
Politika
MAHIR MEŠALIĆ DOK NIJE ZABORAVIO: "Nikšić isporučuje pravosuđe Čoviću, spriječit će procesuiranje kadrova HDZ-a"
20. Sep. 20250
Vijesti
MAHIR MEŠALIĆ ZA "SB": "Čović mudro vreba svoju priliku i uštimava sarajevski orkestar, do kraja mandata ću pitati Boškovića..."
16. Sep. 20251
Politika
MEŠALIĆ REAGIRAO NA POTEZE PREDSJEDNIKA PDP-a: "Stanivuković je i dalje uz Dodika, dva su objašnjenja"
07. Avg. 20250
Politika
MAHIR MEŠALIĆ DIREKTNO PROZVAO BOŠKOVIĆA: "Stop sistemskoj diskriminaciji Bošnjaka u Gradu Stolac!"
25. Jul. 20250
Vijesti
SPORNA JAVNA NABAVKA U BANJALUCI: Kako se od 13 stiglo do 35 miliona KM?
Prije 10 min0
Vijesti
STIŽE PROMJENA: Meteorolozi otkrili kakvo nas vrijeme očekuje već od sutra
Prije 11 min0
Politika
BLANUŠA O SMJENAMA UPRAVE RITE UGLJEVIK: "Panika jednog totalitarnog režima koji pokušava..."
Prije 22 min0
HiTec
POPODNEVNI TEHNO NOVITETI: Google ima dobre vijesti za korisnike Mapsa, evo šta je u pripremi...
Prije 31 min0
Vijesti
BEZOBRAZLUK U INSTITUCIJAMA BiH. Dok vojnici čekaju na minimalac, službenici postaju socijalni slučajevi, delegati putuju svijetom
04. Nov. 20250
Vijesti
ŠTA JE TO ISPORUČIO DODIKU: Forto naredio da RTRS i Banja Luka kontrolišu digitalni signal u Tuzlanskom kantonu!
03. Nov. 20250
Vijesti
SENATOR CHUCK GRASSLEY, MOĆNI TRUMPOV SAVEZNIK, ZAPRIJETIO DODIKU: "Sjedinjene Države pomno prate šta radiš!" (VIDEO)
Prije 21h2
Vijesti
BEZ TRUNKE STIDA I SRAMA: "Čović se toliko osilio, danas je otišao korak dalje!"
03. Nov. 20251
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.