Hronika
GUST DIM NADVIO SE NAD GRADOM: Gori privredno postrojenje na sjeveru Bosne i Hercegovine
Prije 4h0
Sanja Vulić prijavila je PU Doboj prijetnje koje je dobila putem društvenih mreža
Mini market
07. Feb. 2024 07. Feb. 2024
3
Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH Staša Košarac (SNSD) pružio je podršku svojoj stranačkoj kolegici Sanji Vulić, koja je navodno dobila prijetnje nakon što je u Sarajevu ispred Suda BiH psovala i vrijeđala.
Košarac je kazao da nadležne institucije moraju reagovati.
- Sanja Vulić je moja drugarica i dugogodišnja stranačka koleginica. Njenu politiku i politički angažman možete da podržavate ili ne, ali niko, dakle niko, nema pravo da je vrijeđa, da joj prijeti i izlaže javnom linču. Nadležne institucije moraju reagovati, jer su prijetnje i govor mržnje nedopustivi! Puna podrška - napisao je Košarac na društvenim mežama.
Sanja Vulić je moja drugarica i dugogodišnja stranačka koleginica. Njenu politiku i politički angažman možete sa podržavate ili ne, ali NIKO nema pravo da je vrijeđa, prijeti i izlaže javnom linču. Nadležne institucije moraju reagovati na to. Puna podrška! @SNSDDodik #sanjavulic pic.twitter.com/LkCgMnssGa
— Staša Košarac (@StasaKosarac) February 7, 2024
Sanja Vulić prijavila je PU Doboj prijetnje koje je dobila putem društvenih mreža. Podsjetimo, Ministarstvo unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo saopćilo je da će zastupnici u Parlamentu BiH Sanji Vulić biti uručen prekršajni nalog zbog nedoličnog ponašanja prilikom dolaska pred Sud Bosne i Hercegovine na ročište u predmetu koji se vodi protiv Milorada Dodika.
“Psovke, uvrede, vrijeđanje institucija Bosne i Hercegovine i građana nećemo tolerisati. Pratimo, nadziremo i kontrolišemo svaki dolazak, ali ne dozvoljavamo udar na naše instutucije i prelazak 'crvene linije'. Zastupnica u Parlamentu BiH Sanja Vulić pokazala je danas elementarno nepoštivanje institucija ove zemlje, naših građana, bahatost i nekulturu“, poručio je ministar MUP-a KS Admir Katica.
Hronika
GUST DIM NADVIO SE NAD GRADOM: Gori privredno postrojenje na sjeveru Bosne i Hercegovine
Prije 4h0
Svijet
HUTI UZVRATILI IZRAELU: Hipersonična raketa pogodila aerodrom u Tel Avivu
Prije 4h0
Kultura
POZNATI GLUMAC VOLIO ČAŠICU, A BROZA NITI NACRTANOG: "Daj mi tu deku da pokrijem Titovu sliku na zidu"
Prije 4h0
Regija
OVAKO IZGLEDA BUDUĆNOST HRVATSKOG TURIZMA, STRAVIČNA JE: "Požalio sam što sam došao"
Prije 4h0
Mini market
VARNICE U PDP-u: Hoće li Igor Crnadak nakon ovoga ostati u PDP-u...
16. Avg. 20250
Mini market
NAKON INCIDENTA U SARAJEVU: Oglasili se izraelski turisti -" Gledali smo sigurnosne kamere, pasoši su..."
Prije 17h0
Mini market
„GRAĐANIN MILE SE PREPAO ZA VILU NA DEDINJU, SVI ĆETE U ZATVOR...“: Burne reakcije iz Srbije nakon istupa Milorada Dodika...
15. Avg. 20250
Mini market
TUC, MUC, PRED KAMERAMA: Ramo Isak dobio pitanje o akademskim titulama, pogledajte šta je odgovorio...
15. Avg. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 3
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.