ZMAJICE IMAJU NOVOG TRENERA: Samira Hurem više nije selektorica BiH

Hodžić je u dosadašnjoj karijeri radio kao pomoćnik u mlađim uzrastima Luzerna, a isti ovaj tim vodio je i kao trener u omladinskom timu.

  • Sport

  • 16. Mar. 2024  

  • 1

Komitet za hitnost NS/FS BiH na jučerašnjoj sjednici je donio odluku o imenovanju stručnih štabova ženske „A“ i muške „A“ futsal reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Za selektora ženske „A“ reprezentacije se imenuje Selver Hodžić, a za pomoćnike selektora se imenuju: Ivan Kvesić, Zoran Dimitrić i Alisa SpahićAlmir Seferović se imenuje za kondicionog trenera ženske „A“ reprezentacije.

Hodžić je u dosadašnjoj karijeri radio kao pomoćnik u mlađim uzrastima Luzerna, a isti ovaj tim vodio je i kao trener u omladinskom timu.

Predvodio je i švicarski SC Buochs sa kojim je na 57 mečeva upisao 27 pobjeda, 14 remija i 16 poraza.

Tako je Samira Hurem napustila poziciju selektorice Zmajeva čija je šefica stručnog štaba od 2011. godine.

Također, za selektora muške „A“ futsal reprezentacije se imenuje Goran Melher, a za pomoćnika selektora se imenuje Mirsad Fazlinović.

Komentari - Ukupno 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...