ŠOK I NEVJERICA U ZENICI: Pogledajte kako je Bosna i Hercegovina poražena od Ukrajine (FOTO; VIDEO)

Na ovoj utakmicu pravdu će dijeliti dobro poznati njemački arbitar Felix Zwayer.

• 21. Mar. 2024  21. Mar. 2024

• 3

Kraj utakmice!

90. minut Osam minuta sudačke nadoknade

88. minut Preokret na Bilinom polju, Dovbyk pogađa za preokret i 2:1 za Ukrajinu

85. minut Yaremchuk je izjednačio na 1:1

82. minut Velika šansa za Demirovića, brani Lunin, Pjanić je sjajno asistirao

81. minut Pjanić i Kovačević u igri

79. minut Požutio je Ahmedhodžić

77. minut Šehić brani pokušaj Mudryka sa velike udaljenosti

75. minut Ukrajinci sve karte bacili u napad, Zmajevi odolijevaju...

67. minut Amar Dedić napušta igru, ulazi Eldar Čivić

65. minut Ukrajina vrši pritisak na naš gol

59. minut Konoplia žuti karton

57. minut Denis Hadžikadunić, 1:0 za BiH

Sjajna asistencija Dedića, gol Hadžikadunića

52. minut Još jedan opasan napad Ukrajine, Šehić hvata loptu

49. minut Korner za goste, sve se dobro završilo

46. minut Prekršaj nad Demirovićem, puštena je prednost, ali ništa od svega

Dedić nastavlja utakmicu...

Počelo je drugo poluvrijeme!

Kraj prvog poluvremena, bez golova 0:0

42. minut Džeko je uposlio Dedića, pokušao je Amar lijevom nogom, ništa od svega

38. minut Velika prilika za našu reprezentaciju, Kolašinac i Džeko su zasmetali jedan drugom, ništa od svega

36. minut Korner Hajradinovića, Hadžikadunić pokušao glavom u posljednji čas reaguje gostujuća odbrana, veoma dobra prilika za naš tim.

33. minut Demirović sjajan večeras, novi prekršaj za BiH

30. minut Zubkov je ubacio, nije lopta došla do njegovih suigrača

26. minut Gazibegović je oboren na 17 metara, na kraju je dobio žuti karton zbog simuliranja.

20. minut Uzvraćaju Ukrajinci, lopta odlazi iznad Šehićevog gola...

17. minut Savez - napolje, odjekuje stadionom

16. minut Sjajan prodor Demirovića, spriječen je prekršajem. Žuti karton za goste. Matviyenko je požutio

11. minut Bilježimo pokuaj Cimirota

7. minut Hadžikadunić u velikoj prilici, ništa od svega

5. minut Dedič je pokupao po desnoj strani

3.minut Prekršaj na Demiroviću, šansa za Zmajeve

Počela je utakmica!

Večeras će naša reprezentacija BiH u okviru baraža za Evropsko prvenstvno odigrati utakmicu polufinala protiv Ukrajine.

Selektor Savo Milošević se odlučio za idućih jedanaest: Šehić – Kolašinac, Hadžikadunić, Ahmedhodžić – Gazibegović, Krunić, Hajradinović, Cimirot, Dedić – Demirović, Džeko

Selektor Ukrajine se odlučio za sljedeći sastav: Lunin - Konoplya - Zabarnyi - Matviienko - Mykolenko - Zubkov - Brazhko - Zinchenko - Mudryk - Sudakov - Dovbyk

alt

Utakmica počinje u 20:45, a obezbjeđen je i direktan TV prenos na BHT.

Naša reprezentacija je do sada dva puta igrala protiv Ukrajine. Bilo je to u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru. Bilo je 1:1 u Lavovu, a u drugom duelu je Ukrajina bila bolja rezultatom 2:0.