Regija
VUČIĆ KUHA NAKON PICULINOG IZVJEŠTAJA EP: "Hrvatima je jedina namjera da borbu koju su vodili puškom sada nastave drugim sredstvima"
Prije 9 min0
Kako izvor Kurira otkriva, glumac je priznao da je drogu držao za ličnu upotrebu i za njega nije predložen pritvor.
Estrada
20. Apr. 2024
0
Glumcu Sergeju Trifunoviću, koji je u četvrtak uveče uhapšen zbog sumnje da je držao kod sebe pet grama droge, poslije saslušanja u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu ukinuto je zadržavanje.
Kako izvor Kurira otkriva, glumac je priznao da je drogu držao za ličnu upotrebu i za njega nije predložen pritvor.
Drugi osumnjičeni koji je uhapšen sa Trifunovićem i kod kog je pronađeno oko 70 grama droge, negirao je da je prodavao narkotike i za njega je predložen pritvor, dodao je sagovirnik pomenutog portala.
Podjsetimo, Sergeja i drugog muškarca je policija prema nezvaničnim informacijama zatekla tokom primopredaje droge i po nalogu tužilaštva im je tada određeno zadržavanje, prenosi b92.
Regija
VUČIĆ KUHA NAKON PICULINOG IZVJEŠTAJA EP: "Hrvatima je jedina namjera da borbu koju su vodili puškom sada nastave drugim sredstvima"
Prije 9 min0
Evropa
NJEMAČKI KANCELAR ZABRINUT: "Rat u Iranu šteti svima. Potreban je...!"
Prije 15 min0
Rat u zalivu
IRANSKE SLUŽBE U AKCIJI: "Uhapsili smo četiri američka špijuna!"
Prije 22 min0
Evropa
NJEMAČKA IZDALA HITNO SAOPŠTENJE: "Ne putujte na Kubu"
Prije 25 min0
Estrada
FOLK DIVA U LOŠEM ZDRAVSTVENOM STANJU: "Možda postoji čudo da se izliječi..."
Prije 22h0
Estrada
PJEVAČICA BORAVILA U TURSKOJ: Karleuša "bacila oko" na milijardera koji je bio s Eminom Jahović
16. Mar. 20260
Estrada
"MOJA ZVANIČNA DIJAGNOZA JE...": Jelena Tomašević prvi put u javnosti nakon što se srušila na bini
16. Mar. 20260
Estrada
NOVA ENERGIJA I KREATIVNI ZAMAH: Kiki Rahimovski najavljuje novi album baladom "Putnik" (VIDEO)
15. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.