Svijet
UOČI PARADE UKRAJINA ŽESTOKO UDARILA: Gorjela velika rafinerija, Moskvu zasuli dronovi; Zelenski se oglasio (VIDEO)
Prije 13 min0
Kako javlja slovenski portal Planetanogomet.si, Rožman će na kraju ove sezone napustiti glavni grad Bosne i Hercegovine.
Sport
12. Maj 2024
0
Uprkos činjenici da će i sljedeće sezone igrati evropska takmičenja, u FK Sarajevo, čini se, nisu zadovoljni učinkom tima i trenera Simona Rožmana.
Kako javlja slovenski portal Planetanogomet.si, Rožman će na kraju ove sezone napustiti glavni grad Bosne i Hercegovine.
Rožman je doveden u dvojcu sa sportskim direktorom Senijadom Ibričićem kako bi ispunio ambicije predsjednika Ismira Mirvića i armije navijača koji su priželjkivali titulu, no dalje od četvrtog mjesta, čini se, Sarajevo neće moći, pa se zato u klubu traže alternative.
Svijet
UOČI PARADE UKRAJINA ŽESTOKO UDARILA: Gorjela velika rafinerija, Moskvu zasuli dronovi; Zelenski se oglasio (VIDEO)
Prije 13 min0
Regija
BURNO U CRNOJ GORI: Bošnjačko vijeće oštro osudilo šovinistički izgred...
Prije 15 min0
Regija
SRBIJA POSTAVILA „CRVENE LINIJE“: Premijer Macut poručio MOL-u da NIS ne može biti prodat na štetu države
Prije 30 min0
Regija
VANJSKOPOLITIČKI ANALITIČAR BRANIMIR VIDMAROVIĆ: "Iran u boljem položaju jer može prezentirati sve kao pobjedu. Bilo koji prekid rata..."
Prije 32 min0
Sport
STIGLO ZELENO SVJETLO FIFA-e: Reprezentativac Bosne i Hercegovine promijenio dres, od sada nastupa za Ukrajinu...
Prije 5h1
Sport
BAVARCI TEŠKO OŠTEĆENI: Legende Bayerna pobjesnile u programu uživo zbog skandaloznog suđenja... (VIDEO)
06. Maj 20260
Sport
DRES ŠVEDSKE MIJENJA DRESOM BiH: Nogometni savez BiH pokrenuo potrebnu proceduru prema FIFA-i...
06. Maj 20261
Sport
SUDIJE POMOGLE ARSENALU NA PUTU DO FINALA?: Simeone divljao pored terena pa napao starog prijatelja... (VIDEO)
05. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.