Žena
ŽIVJELA JE KAO MUŠKARAC KAKO BI PREHRANILA PORODICU: Potresna priča majke
Prije 3h0
"Da budem iskren, ovo će biti moje posljednje takmičenje s reprezentacijom. Očito će mi jako nedostajati", rekao je Giroud za "L’Equipe".
Sport
24. Maj 2024
0
Francuski fudbaler Olivier Giroud objavio je kako nakon Evropskog prvenstva, koje se od 14. juna do 14. jula održava u Njemačkoj, namjerava završiti reprezentativnu karijeru, prenosi Anadolu.
"Da budem iskren, ovo će biti moje posljednje takmičenje s reprezentacijom. Očito će mi jako nedostajati", rekao je Giroud za "L’Equipe".
Giroud, koji je ranije ovog mjeseca napustio Milan kako bi se pridružio američkom klubu Los Angeles, upisao je 131 nastup za Francusku s kojom je osvojio naslov svjetskog prvaka 2018.
S postignutih golova 57 golova, Giroud je najbolji strijelac reprezentacije svih vremena, nakon što je prestigao Thierryja Henryja na Svjetskom prvenstvu 2022.
"Osjećam fizički i mentalni umor. Uvijek sam govorio da ću prestati kada mi to tijelo bude tražilo. Mislim da su mi ostale dvije dobre godine. Ali što se francuskog tima tiče, mislim da će to biti kraj", poručio je Giroud.
Žena
ŽIVJELA JE KAO MUŠKARAC KAKO BI PREHRANILA PORODICU: Potresna priča majke
Prije 3h0
Žena
"NEKAD JNA VODNIK, POD STARE DANE SVODNIK": Ova PRELIJEPA HRVATICA slavila Novu godinu sa Melanijom i Trumpom..
Prije 3h0
Sport
"REKLI SU MI DA SAM IZDAJICA": Mladi fudbaler otkrio zašto je izabrao Srbiju a ne BiH - "Osjetio sam nepoštovanje"
Prije 3h0
Ekonomija
DALMATINCI PREPLAVILI SKIJALIŠTE U BiH: "Riva" na vrhu planine
Prije 3h0
Sport
IBRAHIMOVIĆ NAPUSTIO SUPRUGU I SINA: "Ne mogu, oprostite"
03. Jan. 20260
Sport
MAMIĆ UDARIO NA MODRIĆA: "Imao je dokaz koji me spašava zatvora, a odbio mi ga je dati"
02. Jan. 20260
Sport
"JA SAM SARAJLIJA, BOSANAC": Nenad Marković iskreno o tome zašto nije mogao da potpiše za Partizan dok je bio rat u njegovoj zemlji
03. Jan. 20262
Sport
LUDNICA U ZETRI: Pogledajte potez koji je prelomio utakmicu i raspametio publiku na tribinama...
03. Jan. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.