DRAMA U VAZDUHU: Prinudno sletio helikopter premijera Jermenije... (VIDEO)

"Sve je dobro. Zbog loših vremenskih uslova naš helikopter je napravio nepredviđeno sletanje u Vanadzoru. Nastavljamo sada put kolima", napisao je on na Facebooku.

  • Svijet

  • 25. Maj 2024  

  • 0

Jermenski premijer Nikol Pašinijan objavio je danas da je helikopter u kome je on bio morao prinudno da sleti zbog loših vremenskih uslova, i da u incidentu nema nastradalih.

"Sve je dobro. Zbog loših vremenskih uslova naš helikopter je napravio nepredviđeno sletanje u Vanadzoru. Nastavljamo sada put kolima", napisao je on na Facebooku.

Vanadzor se nalazi na sjeveru Jermenije u dolini okruženoj planinama.

Pašinijan se suočava sa protestima u svojoj zemlji zbog nedavnog predavanja Azerbejdžanu četiri pogranična sela, kao i pobjede Bakua u dva posljednja rata oko kontrole nad enklavom Nagorno Karabah, 2020. i 2023.

U udesu helikoptera u planinskoj zoni na sjeverozapadu Irana uz teške vremenske uslove poginuo je ovog mjeseca iranski predsednik Ebrahim Raisi.

(Kurir)

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...