Politika
POSLJEDICE SCHMIDTOVE ODLUKE: SNSD ne(će) izaći na sljedeće izbore?
25. Apr. 20250
Visoki predstavnik se prisjetio i svih pripadnika međunarodnih misija koji su pomagali BiH.
Sjećanje
27. Maj 2024
0
Visoki predstavnik Christian Schmidt danas je odao počast francuskim pripadnicima međunarodnih mirovnih snaga koji su poginuli ili povrijeđeni 27. maja 1995. godine u bici na mostu Suade i Olge (nekadašnjem Vrbanja mostu) u Sarajevu.
Visoki predstavnik se prisjetio i svih pripadnika međunarodnih misija koji su pomagali BiH.
Visoki predstavnik Christian Schmidt danas je odao počast francuskim pripadnicima međunarodnih mirovnih snaga koji su poginuli ili povrijeđeni 27. maja 1995. godine u bici na mostu Vrbanja u Sarajevu, te se prisjetio svih pripadnika međunarodnih misija koji su pomagali BiH. 1/2 pic.twitter.com/DsVRcvaFID
— OHR BiH (@OHR_BiH) May 27, 2024
- Angažman posmatračkih i mirovnih misija u BiH tokom 1990-ih, te nastavak međunarodnog vojnog prisustva u drugim oblicima do danas, još jedna su potvrda posvećenosti međunarodne zajednice trajnom miru za sve građanke i građane Bosne i Hercegovine, poručio je Christian Schmidt.
Politika
POSLJEDICE SCHMIDTOVE ODLUKE: SNSD ne(će) izaći na sljedeće izbore?
25. Apr. 20250
Politika
IGOR DODIK TJEŠI UZNEMIRENO ČLANSTVO SNSD-a: "Funkcija Christiana Schmidta nema apsolutno pravnu valjanost"
25. Apr. 20250
Politika
DODIK U OČAJU: "CIK nam može zabraniti kandidovanje, tako su potpuno razbucali SDS"
25. Apr. 20250
Vijesti
ČOVIĆ RAZGOVARAO SA SCHMIDTOM: Na stolu bila stara tema
14. Apr. 20250
Društvo
BH NOVINARI O GAŠENJU AL JAZEERA BALKANS: "Nenadoknadiv udar na medijsku zajednicu regije"
Prije 16 min0
Mini market
DRAGAN BURSAĆ O ZATVARANJU AL JAZEERE BALKANS: Kako se gasi svjetionik istine
Prije 23 min0
Vijesti
AUTOR ROMANA "BEARA", IVICA ĐIKIĆ O GLAVNOM OPERATIVCU UŽASA U SREBRENICI: "Kod nekih se dogodio trenutak pokajanja, kod Beare - ne"
Prije 31 min0
Vijesti
INFO ZA GRAĐANE: Večeras privremena obustava saobraćaja u Sarajevu
Prije 42 min0
Sjećanje
"MAMA, OTIŠLA SAM S BABOM U VLASENICU...": Ubistvo djevojčice Melihe Durić ne smije biti zaboravljeno - 11. juli 2001. godine
Prije 15h0
Sjećanje
33 GODINE OD MASAKRA U BILJANIMA: Gdje su ubijeni nevini, a pravda još čeka
10. Jul. 20250
Sjećanje
PRIJE 33 GODINE U BILJANIMA KOD KLJUČA UBIJENO JE 258 CIVILA: Među njima i četveromjesečna beba Amila Džaferagić
10. Jul. 20250
Sjećanje
NA DANAŠNJI DANA NAPUSTILI SU NAS ŽAN MAROLT I MIRSAD TUKA: Sjećanje na glumačke legende ne blijedi
Prije 15h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.