HULIGANSKI ISPADI NA EURU: Lešinari iz Banje Luke oteli transparente Englezima (FOTO)

Svoje “trofeje” odmah su podijelili na društvenim mrežama kako bi se pohvalili sa ostalim navijačima.

  • Evropa

  • 16. Jun. 2024  

  • 0

Fudbaleri Srbije večeras igraju prvu grupnu utakmicu na Euro 2024. godine u Njemačkoj. Brojni navijači iz Bosne i Hercegovine ali i Srbije otputovali su u Njemačku kako bi bodrili popularne Orlove.

Neki od njih odlučili su i “iskoristit” dvoje putovanje za akciju protiv drugih navijačkih grupa pa su tako Lešinari iz Banjaluke, navijači Borca u saradnji sa Delijama navijačima Crvene Zvezde iz Beograda već krenuli u akciju oduzimanja transparenata – piše Crna-Hronika.

Nemili događaj se desio u njemačkom gradu Gelsenkirchen, a tokom večernjih sati pali su prvi transparenti. 

Svoje “trofeje” odmah su podijelili na društvenim mrežama kako bi se pohvalili sa ostalim navijačima.

Lešinari i Delije su organizovali više odvojenih akcija u kojima su napali navijače iz Engleske a kako nezvanično saznajemo, Englezu su izvukli deblji kraj i pobjegli.

Prilikom bježanja ostavili su svoje transparente.

alt

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...