Vijesti
SAMO VESELO, JER TUŽILAŠTVO KAŽE DA NEMA DOVOLJNO DOKAZA: Da li se ove godine dogodio napad na ustavni poredak BiH ili smo mi to samo sanjali?
04. Nov. 20250
Na kraju je poručio da sadašnje rukovodstvo RS-a neće podleći pritiscima.
Politika
20. Jun. 2024
2
Višković je kazao da su "smiješna i žalosna obrazloženja sankcija, uvedenih bez dokaza i činjenica i po principu moćniji i jači rade kako žele".
On je kazao da je riječ o otvorenom napadu na Republiku Srpski i srpski narod.
-Priče o korupciji su neutemeljene, u pitanju je projekat oduzimanja imovine, odnosno resursa Republike Srpske. Cilj sankcija i pritisaka je da se Republika Srpska ekonomski oslabi i iscrpi i da se pokuša dovesti rukovodstvo koje bi pristalo na ono što američki moćnici žele, a to je savijanje kičme.
Očigledno je još od Dejtona nekome dato drugo obećanje, odnosno kreatori Dejtonskog sporazuma vjerovatno su imali namjeru da to bude prolazna faza i da u nekom momentu BiH postane unitarna, rekao je Višković.
Na kraju je poručio da sadašnje rukovodstvo RS-a neće podleći pritiscima.
Vijesti
SAMO VESELO, JER TUŽILAŠTVO KAŽE DA NEMA DOVOLJNO DOKAZA: Da li se ove godine dogodio napad na ustavni poredak BiH ili smo mi to samo sanjali?
04. Nov. 20250
Ekonomija
IZVLAČI LI DODIKOV REŽIM NOVAC IZ BUDŽETA: Zašto Kinezi traže još 178 miliona za auto – put Banja Luka – Prijedor?
27. Okt. 20250
Politika
RADOVAN NA DVIJE STOLICE: Nova prepreka za Viškovića, ne može biti upisan u sudski registar
10. Okt. 20250
Vijesti
PREŠAO IZ JEDNE U DRUGU FOTELJU: Višković preuzeo Autoputeve RS
02. Okt. 20250
Politika
"MI JE NOSIMO KROZ INSTITUCIJE...": Dragan Čović, Borjana Krišto i Zoran Krešić slave "Herceg-Bosnu", ali su "zaboravili" na jedan detalj...
Prije 28 min0
Hronika
"ODVRATNO JE...": Gosti iz Srbije i Slovenije ne kriju razočarenje stanjem u Banjoj Luci...
Prije 38 min0
Regija
GLAVOBOLJE ZA VUČIĆA: Studenti otkrili plan, pozvali sve građane da im se pridruže..
Prije 52 min0
Svijet
LOŠE VIJESTI ZA AMERIČKOG PREDSJEDNIKA: Podrška Trumpu najniža od početka mandata, ali ni to nije najgore od svega....
Prije 1h0
Politika
OBRATITE PAŽNJU NA LIJEVU RUKU: Milorad Dodik razotkriven do kraja, napravio je veliku grešku...
18. Nov. 20250
Politika
POLITOLOG DAVOR GJENERO: Vučić je pokazao pravo lice, ali tek sad slijedi ono najgore...
Prije 23h0
Politika
ZAGREBAČKI "NACIONAL" OTKRIO: SOA je zabranila ulazak Avdi Avdiću u Hrvatsku jer je u zagrebačkoj džamiji govorio o diskriminaciji Bošnjaka u izbornom sistemu BiH!
17. Nov. 20253
Politika
DODIK PRED VRATIMA ZABRANE: Vukanović gađao u centar, ako ovo prođe DODIK je GOTOV
17. Nov. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 2
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.