Politika
DŽEMAL SMAJIĆ POSLAO OŠTRU PORUKU PREDSJEDNIKU HDZ-a: "Čović je sam doprinio haosu u BiH, Trojka je objekat Dodikove i njegove politike"
15. Sep. 20250
"Sad je već jasno da Helez, Konaković i Forto ne razumiju jezik politike..."
Politika
20. Jul. 2024 20. Jul. 2024
3
Ponovo saznajemo iz medija da nam se sprema najnovije poniženje koje nam je priredila Trojka, tj. da će od ponedjeljka, 22. jula u Banjoj Luci, Foči i Trebinju biti raspoređen po jedan uniformisani policijski službenik i službenik Uprave kriminalističke policije Srbije na teritoriji Bosne i Hercegovine. Oni će navodno raditi skupa sa policijom manjeg bh. entiteta, kaže delegat (SBiH) u Domu naroda Parlamenta BiH Džemal Smajić.
“Ko je sad dao odobrenje, ili ko je uredno proslijedio papirologiju drugim institucijama, za ovo političko paradiranje Bosnom i Hercegovinom kojim se dokazuje postojanje “Srpskog sveta”? Sad je već jasno da Helez, Konaković i Forto ne razumiju jezik politike, ili su direktni saučesnici ovakvih sramnih i provokativnih nasrtaja na dostojanstvo Bosne i Hercegovine?!”, ističe Smajić.
Navodi da je Milošević 1995. godine morao u Dejtonu potpisati povlačenje srbijanskih trupa sa teritorije BiH.
“U puno težim okolnostima predstavnici BiH su pritjerali uza zid Miloševića i njegove sljedbenike. Danas, 25 godina nakon Dejtona, Miloševićev učenik Dačić uz saglasnost šutljivih ministara iz Trojke, čizmom srbijanskog policajca stiže ponovo u Bosnu. Dokle više?”, kaže Smajić.
Politika
DŽEMAL SMAJIĆ POSLAO OŠTRU PORUKU PREDSJEDNIKU HDZ-a: "Čović je sam doprinio haosu u BiH, Trojka je objekat Dodikove i njegove politike"
15. Sep. 20250
Vijesti
DŽEMAL SMAJIĆ ZA "SB": "Vučićevo obećanje Nikšiću je poniženje za Bosnu i Hercegovinu"
10. Sep. 20251
Politika
"NEVIĐENO LICEMJERSTVO ZUKANA HELEZA": Delegat u Domu naroda Džemal Smajić žestoko prozvao državnog ministra odbrane
27. Avg. 20250
Politika
DŽEMAL SMAJIĆ: Kadrovi SDP-a oštetili Federaciju BiH za stotine miliona KM
27. Avg. 20250
Šareni svijet
NEVJEROVATAN ISKORAK NAUČNIKA: Otvara se mogućnost za povratak izumrle ptice dodo
Prije 2h0
Evropa
TALAS SE ŠIRI: Italija uvodi sankcije ekstremističkim izraelskim ministrima?
Prije 2h0
Mini market
EVROPSKI PUT ILI PUT U PROVALIJU: Sarajevu zastavice Evropske unije, Dodiku i Čoviču kontrola nad državom!
Prije 2h0
Hronika
NEVJEROVATNA PLJAČKA: Mladić iz BiH provalio u italijanski hotel i ukrao sef
Prije 2h0
Politika
POLITIČKA ANALITIČARKA TANJA TOPIĆ: Situacija Cvijanović-Dodik neodoljivo podsjeća na situaciju Kosor-Sanader, Stanivukovićem se upravlja van entiteta, bijeg u Rusiju nije isključen...
15. Sep. 20250
Politika
BURNA DEBATA PRED KAMERAMA: "Dodik je Moskvi dobio zeleno svjetlo, sada slijedi..."
Prije 20h0
Politika
VUKANOVIĆ U NEVJERICI: "Umjesto zaštite dobio sam javne kletve od vladike..."
15. Sep. 20251
Politika
OŠTRA DEBATA PRED KAMERAMA: "Čović je sve vrijeme čuvao Dodika, ali ono što radi Borjana Krišto..."
16. Sep. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 3
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.