ZUHRIĆ KRITIKOVAO MANDIĆA: "Nevjerovatna je vaša tvrdnja da Sarajevo treba pustiti...!"

"Ali zašto je onda uopće načelnik, kakva je njegova uloga u svemu tome?", prozvao je Zuhrić Mandića na svom Twitter profilu. 

  • Politika

  • 21. Jul. 2024  

  • 0

Albin Zuhrić, predsjednik sarajevskog ogranka DF-a, kritikovao je načelnika Centra Srđana Mandića zbog istupa na jednom podcastu zbog izjave da "Sarajevo treba pustiti da se samo organski nekako razvije".

"Načelnik Centra, na isteku četverogodišnjeg mandata, kaže da 'Sarajevo treba pustiti da se samo organski nekako razvije'. Činjenicu da nije donio promjene koje je obećavao, načelnik pravda melanholičnom teorijom da 'nema ko se nije zalijetao da promijeni Sarajevo pa nije uspio'.

Zaista nevjerovatno. Načelnik polazi od toga da se stanje ne može promijeniti, odnosno da će se promijeniti “nekako samo od sebe”. Dobro. Ali zašto je onda uopće načelnik, kakva je njegova uloga u svemu tome?", prozvao je Zuhrić Mandića na svom Twitter profilu. 

Podsjećamo, predizborna atmosfera se polako usijava, a najinteresantnije će svakako biti u Sarajevu gdje će političku bitko voditi dva jaka bloka. Poseban je fokus na općini Centar gdje će se dosadašnjem načelniku Srđanu Mandiću iz Naše stranke suprotstaviti federalni parlamentarac i član DF-a Dennis Gratz. 

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...