Regija
PICULA VRLO DIREKTNO: Brisel mora spriječiti ideju ‘srpskog svijeta’
Prije 11 min0
Djevojčica je bila neozlijeđena, ali uplašena
Regija
02. Avg. 2024
0
Policijska uprava splitsko-dalmatinska objavila je priopćenje u kojem opisuju situaciju koja se dogodila jučer na autocesti A1 na odmorištu Rašćane.
Naime, policijskim službenicima je pristupio djelatnik benzinske pumpe i naveo da na telefonskoj vezi ima osobu koja navodi da im je izgubljeno dijete, strana državljanka koja je ostala na odmorištu.
Majka je uplašenim glasom objasnila da putuju u grupi s nekoliko vozila, da se sada nalaze na području Zadra i da su tek sada primijetili da se u vozilima ne nalazi djevojčica od 11 godina, a posljednji put su stali na odmorištu Rašćane. S obzirom na to da su putovali s nekoliko vozila, mislili su da je sjela u drugo vozilo, ali kada su stali shvatili su da je nema i vjerojatno je ostala na Rašćanima.
Policijski službenici su telefonski obavili razgovor s majkom, zatražili fotografiju djevojčice, pregledali video nadzor i pretražili sve prostorije na benzinskoj stanici te su na vanjskom dijelu pronašli djevojčicu koja odgovara opisu. Policijski službenici su djevojčici pristupili, predstavili se i ponudili joj pomoć, ali utvrdili su da ne govori strani jezik.
U razgovor se uključila strana državljanka koja je prevodila i pomogla policajcima u komunikaciji s djetetom.
Djevojčica je bila neozlijeđena, ali uplašena. Rekla je da joj je mobitel ostao u vozilu, da nije mogla nikoga nazvati te da je tako uplašena i uplakana izašla na vanjski dio odmarališta gdje su je policajci i pronašli. U razgovoru s djevojčicom policijski službenici su je umirili i rekli joj da su u kontaktu s obitelji, koja je na putu natrag, te da će s njom pričekati ih.
Uplašeni roditelji stigli su nekoliko sati kasnije, dok je djevojčica čitavo vrijeme bila s policajcima. Zahvalili su se policajcima na uloženom trudu i pomoći, te skrbi i brizi koju su pokazali za dijete.
Regija
PICULA VRLO DIREKTNO: Brisel mora spriječiti ideju ‘srpskog svijeta’
Prije 11 min0
Zabava
OVA SERIJA ODUŠEVILA JE SLAVNOG STEPHENA KINGA: "Zapanjujuće postignuće, po njoj se mjere sve ostale..."
Prije 14 min0
Evropa
KRAJ RUSKIH UCJENA: EU od 2028. godine bez ruskog gasa i nafte
Prije 14 min0
Ekonomija
VELIKA AKVIZICIJA U RS-u: "Pavgord" kupuje "ArcelorMittal" u Prijedoru i Zenici
Prije 24 min0
Regija
IZNAJMLJIVAČI APARTMANA NA NOGAMA ZBOG SEZONE: "Ovo mi se još nikada nije dogodilo"
Prije 17h0
Regija
SRBE OBASULI LECIMA: "Bježite dok ima vremena, čeka vas sigurna smrt"
15. Jun. 20250
Regija
OVO JE PLAN: Srbija će pozajmiti 1,9 milijardi eura od francuskih banaka da kupi francuske Rafale
16. Jun. 20250
Regija
VUČIĆ JE ODLUČIO OSVETITI SE ĐOKOVIĆU: Ovim potezom dodatno je naljutio Srbe
Prije 18h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.