Politika
TAJNI PLAN ZA NEBO IZNAD SARAJEVA: Zašto Edin Forto traži spasioce za sarajevski aerodrom baš u trenutku njegovog najvećeg uspona?
Prije 1h0
Zavidni rezultati najvećeg bh. aerodroma.
Ekonomija
03. Avg. 2024
0
Međunarodni aerodrom Sarajevo je u sedmom mjesecu ove godine ostvario je 269.161 putnika (196.195 u istom razdoblju 2023. godine).
Ovo je nevjerovatnih 148,8% putnika iz istog mjeseca 2019. (180.929). Također sarajevski je aerodrom ostvario 2.137 operacija (1687 u istom razdoblju 2023. godine), te 241,2 tone carga (205,4 tone u sedmom mjesecu 2023.).
Od početka godine Sarajevo je ostvarilo 992.142 putnika, 9312 operacija i 1730,1 tonu carga.
Politika
TAJNI PLAN ZA NEBO IZNAD SARAJEVA: Zašto Edin Forto traži spasioce za sarajevski aerodrom baš u trenutku njegovog najvećeg uspona?
Prije 1h0
Vijesti
NA PRIJEDLOG POSKOK-a: Produžene mjere zabrane bivšem v.d. direktoru Međunarodnog aerodroma Sarajevo Saninu Rameziću i trojici bivših članova Nadzornog odbora
06. Apr. 20260
Rat u zalivu
UČESTVUJE LI I BOSNA I HERCEGOVINA U RATU PROTIV IRANA: Američki transportni vojni avion sletio na Međunarodni aerodrom Sarajevo s isključenim transponderom (VIDEO)
01. Apr. 20260
Ekonomija
VAŽNE VIJESTI SA SARAJEVSKOG AERODROMA: Na tržište BiH po prvi put dolazi nova niskobudžetna aviokompanija, novi letovi na tri destinacije..
26. Mar. 20260
Svijet
PRODAO IM "AMERIČKI SAN" IZ SOBE U INDIJI: Milioni lajkova za nepostojeću ljepoticu – otkriveno ko zapravo stoji iza profila Emily Hart
Prije 32 min0
Sport
"SB" NA GRBAVICI: Željezničar i Velež razočarali navijače u skromnom derbiju bez pogodaka
Prije 53 min0
Svijet
"NIJE SLUČAJNOST, OVO JE NACIONALNA SIGURNOST": Kongres pokreće hitnu istragu o likvidacijama vrhunskih istraživača – Trump najavio brze odgovore
Prije 1h0
Društvo
MISTERIJA NESTALIH TRAMVAJA: Gdje je završilo 19 novih vozila i zašto se obnavlja depo dok građani čekaju prevoz satima?
Prije 1h0
Ekonomija
BITKA GIGANATA NA ULAZU U GRAD: Bingo, Lidl i Belamionix grade carstvo od 350.000 kvadrata
24. Apr. 20260
Ekonomija
KANAĐANI PREPORODILI BH. FIRMU: Od minusa do izvoznika broj 1 u državi
23. Apr. 20260
Ekonomija
IZ LOŠEGA U GORE: Cijene nafte naglo rastu, u Bosni i Hercegovini se očekuje...
23. Apr. 20260
Ekonomija
PRIVREDNI PREOKRET U HERCEGOVINI: Trgovci i farmaceuti potisnuli Elektroprivredu HZHB sa vrha liste najuspješnijih
23. Apr. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.