Sport
BRAVO, LEJLA: Najbolja bh. biciklistica slavila pobjedu na trci kroz...
28. Apr. 20250
Na kratkoj stazi i bez dugih uspona, koja zasigurno ne odgovara Lejli, sa pametnom i iskusnom vožnjom je osvojila drugo mjesto.
Sport
18. Avg. 2024
0
Na kratkoj stazi i bez dugih uspona, koja zasigurno ne odgovara Lejli, sa pametnom i iskusnom vožnjom je osvojila drugo mjesto.
Suze, znoj, odricanje i disciplina je pokazatelj da je sve moguće.
Lejla je trenutni lider Svjetske serije i osvajač Svjetskog kupa.
Prvo mjesto osvojila je Holanđanka Rosa Van Doorn - Holandija, dok se Italijanka Claudia Peretti - Italija plasirala na treće mjesto.
Sport
BRAVO, LEJLA: Najbolja bh. biciklistica slavila pobjedu na trci kroz...
28. Apr. 20250
Sport
MA BRAVO DJEVOJKO: Lejla Njemčević osvojila historijsku srebrnu medalju za BiH na Evropskom prvenstvu Danskoj
18. Avg. 20240
Sport
NAJBOLJA BH. BICIKLISTIKINJA: Lejla Njemčević nastupa na Evropskom prvenstvu u Danskoj
16. Avg. 20240
Sport
NAJPOZNATIJA SVJETSKA DAMA S POLJINA: Prvakinja u biciklizmu Lejla Njemčević; kako dama od 53 kilograma biciklom osvaja planinske vrhove od preko 2.000 metara
15. Mar. 20240
Politika
NAPAD BEZ POVODA: Dodik se brutalno obrušio na ministra Heleza
Prije 21 min0
Regija
NE PONOVILO SE: Ovo su posljedice razornog požara u Dalmaciji (FOTO)
Prije 41 min0
Regija
VATRA PROGUTALA VELIKU KOMPANIJU: Izgorjela jedna od najvećih uljara u Hrvatskoj
Prije 1h0
Hronika
UŽAS U NAŠOJ ZEMLJI: Žena tri mjeseca ležala mrtva u stanu, sadu su stanari u strahu od...
Prije 1h0
Sport
DRAMA U AMERICI: Mbappe hitno hospitaliziran
19. Jun. 20250
Sport
SADA JE I ZVANIČNO: Edin Džeko je novi fudbaler Fiorentine, primat će neto platu u iznosu od...
19. Jun. 20250
Sport
DRAMA U PORODICI ĐOKOVIĆ, NAŠLI GA VEZANOG UZ BANDERU: "Pripremite dva miliona eura"
Prije 19h0
Sport
LEGENDARNI ITALIJANSKI NOGOMETAŠ I TRENER: "Fiorentina je napravila odličan potez. Džeko će...!"
19. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.