DETALJI STRAVIČNOG NAPADA: Doktoricu iz Bratunca narkoman pretukao bokserom

Kada ga je pitala za nalaz specijaliste, načisto je poludio i počeo je udarati bokserom - priča izvor

  • Hronika

  • 17. Okt. 2024  

  • 0

Doktorica Snežana Stojanović sinoć je pretučena u bratunačkom Domu zdravlja, a nju je fizički napao narkoman, saznaje Srpskainfo.

Kako je ispričao izvor ovog portala, muškarac je došao u Dom zdravlja tražeći trodon.

Doktorica mu je rekla da mu ne može izdati trodon bez nalaza specijaliste. Kada ga je pitala za nalaz specijaliste, načisto je poludio i počeo je udarati bokserom. Napadu su svjedočile i medicinske sestre rekao je izvor.

Iz zvorničke policije je rečeno da je napad prijavljen 00.55 i da je u toku rad na prijavi.

 Povrijeđena doktorica trenutno se nalazi u Bolnici Zvornik i nije zdravstveno ugrožena.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...