Regija
SANDŽAKLIJAMA JE SVEGA DOSTA: Podignuta krivična prijava protiv Ane Brnabić, imamo dokument...
Prije 31 min0
"Čovjek je bio dugo već bolestan, star i zanemoćao. On nikako nije mogao da sebi nanese takve povrede, udarajući se pajserom po glavi", ispričao je izvor Blica.
Hronika
17. Okt. 2024
0
Slavoljub Đ. (79) iz Niša u Srbiji, koga je, kako se sumnja, jučer ubila kćerka Danijela M. (56), ubijen je udarcima pajserom po glavi i tijelu, saznaje Blic.rs.
Njegovo tijelo pronašle su jučer otprilike u 10.30 sati radnice Kućne njege i nakon toga obavijestile policiju.Kćerka ubijenog čovjeka, prema nezvaničnim informacijama, tvrdila je da je u pitanju samoubistvo, ali zatečeni tragovi i činjenično stanje su jasno ukazivali da se radi o zločinu."Čovjek je bio dugo već bolestan, star i zanemoćao. On nikako nije mogao da sebi nanese takve povrede, udarajući se pajserom po glavi", ispričao je izvor Blica.Slavko, kako su ga zvale komšije, bio je dugo bolestan, dok je njegova kćerka, koja je jučer uhapšena, po priči komšija, imala psihičke probleme.Kako je izjavio ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić, u toku prijepodneva pronađen je S. Đ. u njegovom stanu, sa više povreda po glavi i tijelu, od čijih posljedica je preminuo."Žrtva je bila nepokretna osoba i događaj je prijavila sestra kućne njege. Policija osnovano sumnja da je izvršilac kćerka pokojnika D. M. i ona se tereti za krivično djelo teško ubistvo, a dalje postupanje preuzet će Tužilaštvo", izjavio je Dačić.
Regija
SANDŽAKLIJAMA JE SVEGA DOSTA: Podignuta krivična prijava protiv Ane Brnabić, imamo dokument...
Prije 31 min0
Politika
VUKANOVIĆ EKSKLUZIVNO OTKRIO: "Anja Ljubojević išla u Tužilaštvo BiH, Željka Cvijanović pobjesnila zbog Igora Dodika..."
Prije 40 min0
Evropa
UZBUNA U KREMLJU: Putinova tajna kćerka prekinula šutnju, prvi put je spomenula...
Prije 1h0
Svijet
PROCURIO PAKLENI PLAN: Izraelski premijer Benjamin Netanyahu ide do kraja -"Kocka je bačena..."
Prije 1h0
Hronika
OVO JE UBIJENI DANIJEL: Radio kupatilo osumnjičenog, tad mu se zbližio sa ženom, komšije u šoku
03. Avg. 20250
Hronika
PROCURILE NEVJEROVATNE INFORMACIJE: Evo ko se sve bori u ukrajinskoj legiji stranaca...
03. Avg. 20250
Hronika
TINEJDŽERU POLOMILI NOGE I RUKE, PA GA ISKASAPILI NOŽEVIMA: Isplivali jezivi detalji nasilja
02. Avg. 20250
Hronika
U CENTRU SARAJEVA: Šta je policija pronašla u sumnjivom automobilu na Marijin Dvoru?
02. Avg. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.