Hronika
DRAMA U SARAJEVU: Žena upala u Miljacku, na terenu policija, vatrogasci i Hitna pomoć
Prije 18 min0
Branka Sovrlić u naselju Ilidža ima luksuznu vilu u kojoj najviše voli da provodi naziv. Kuća nosi naziv “Golubica”, a nalazi se pod zaštitom države.
Estrada
01. Nov. 2024
0
Sarajevska folk-pjevačica Branka Sovrlić važi za jednu od najbogatijih folkerki na javnoj sceni, a u svom vlasništvu ima nekoliko luksuznih nekretnina.
Branka Sovrlić u naselju Ilidža ima luksuznu vilu u kojoj najviše voli da provodi naziv. Kuća nosi naziv “Golubica”, a nalazi se pod zaštitom države.
Pjevačica je bila zadužena za sređivanje unutrašnjosti, dok se muž pobrinuo za spoljašnjost, pa mnogi ostaju bez daha kada vide kako je sve uređeno.
U vili se nalaze antikviteti i zlato, a u dnevnoj sobi smješten je i veliki kamin.
Pjevačica najviše vremena voli da provodi u ogromnom dvorištu u kom se nalazi cvijeće, fontana, kao i ogroman bazen kraj kog nerijetko pozira za društvene mreže.
Branka i njen suprug posjeduju i restoran, kuće i stanove širom Balkana, a imaju i nekretnine u Beogradu.
Branka je u više narata isticala da žali zbog toga što se nije ostvarila kao majka, piše Blic.
– Paja, odnosno Sadik Pašić, moj muž, i ja smo stekli mnogo. Bez lažne skromnosti, mi smo milioneri, ali voljela bih da imamo mnogo manje, a da nam je Bog, odnosno ta neka viša sila, sudbina, podarila djecu, odnosno bar jedno dijete. Ovako bi neko rekao džaba sve. Jednostavno nam se nije dalo da u savršenom braku sa mnogo ljubavi i poštovanja postanemo i roditelji. Bog izgleda ne da sve – ispričala je pjevačica.
Hronika
DRAMA U SARAJEVU: Žena upala u Miljacku, na terenu policija, vatrogasci i Hitna pomoć
Prije 18 min0
Hronika
KO ŠTITI ALMIRA ČEHAJIĆA BATKA?: Prevareni pacijenti i dalje čekaju pravdu, istraga traje 5 godina
Prije 30 min0
Politika
IZGLEDA DA SVI ZNAJU OSIM KONAKOVIĆA: Kovačević potvrdio da i on zna šta se sprema u Banjoj Luci...
Prije 32 min0
Regija
HITNO SAZVANO VIJEĆE ZA NACIONALNU SIGURNOST: Kome su pomagali izraelski obavještajci...
Prije 36 min0
Estrada
ČOLA SASLUŠAN U TUŽILAŠTVU: Otkrio zašto neće goniti napadače
23. Mar. 20260
Estrada
ZBOG SPORNOG VIDEA ILI: Hauser razljutio Ukrajince i baltičke zemlje, otkazali mu koncerte
23. Mar. 20260
Estrada
SPREMA SE ČAROLIJA NA KOŠEVU: Nakon više od desetljeća iščekivanja, Dino Merlin ponovo na najvećem bh. stadionu... (VIDEO)
Prije 23h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.