Show
ČOVJEK ČIJE JE IME STAJALO NA SVIM CRTANIM U JUGOSLAVIJI: Otišao je majstor zvuka Riharda Merca
Prije 4 min0
Ovom posjetom, zahvaljujući razumijevanju porodice Novalić, Mehanović je želio da iskaže podršku i solidarnost prema Novaliću.
Vijesti
02. Nov. 2024
9
Novoizabrani gradonačelnik Gradačca Hajrudin Mehanović danas je u Vojkovićima posjetio bivšeg premijera FBiH Fadila Novalića.
Ovom posjetom, zahvaljujući razumijevanju porodice Novalić, Mehanović je želio da iskaže podršku i solidarnost prema Novaliću.
Podsjećamo, novoizabrani gradonačelnik Mehanović svoju pobjedu posvetio je Fadilu Novaliću, za koga smatra da je osuđen montiranim političkim procesom.
"Još jednom sam se uvjerio u snagu vjere, ali i fizičku izdržljivost te intelektualnu kapacitiranost premijera. Kroz bodljikave ograde i hladne zidove kazamata u koje su ga smjestili, prošle su za njega radosne vijesti o pobjedi SDA u njegovom i našem Gradačcu za sve.
Preneseni su brojni selami i riječi podrške koje su mu upućene, kao i želje da ponovo, i to što prije, bude među nama i da se bavi onim što najbolje zna, i što je očito radio bolje od drugih.
Selektivna pravda je nepravda, i treba biti ispravljena, a iskušenja su veća što je osoba bolja. Molim Boga da premijer iz svega ovoga izađe još jači i da pomogne da se popravi stanje u našoj domovini", naveo je Mehanović u objavi na svom Facebook profilu.
Show
ČOVJEK ČIJE JE IME STAJALO NA SVIM CRTANIM U JUGOSLAVIJI: Otišao je majstor zvuka Riharda Merca
Prije 4 min0
Estrada
NAJAVILA POSEBAN REPERTOAR: Senidah prošetala Baščaršijom, sarajevsku publiku očekuje dobra energija i gosti iznenađenja (FOTO)
Prije 4 min0
Hronika
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD SARAJEVA: Tri vozila učestvovala, saobraćaj obustavljen
Prije 5 min0
Politika
"ZLOUPOTRIJEBIO FUNKCIJU PREDSJEDNIKA NSRS": Vukanović uzvraća Stevandiću, zbog izbacivanja sa sjednice najavio sljedeći korak
Prije 15 min0
Vijesti
ŠTA SE DOGAĐA U RS-u: Specijalna antiteroristička jedinica MUP-a na ulicama...
02. Jul. 20251
Vijesti
MILAN BLAGOJEVIĆ ZATRESAO RS: "Ovaj Zakon i sudije omogućavaju pljačku!"
01. Jul. 20250
Vijesti
DODIK ZAPRIJETIO: Velike kazne bankama koje poštuju američke sankcije
01. Jul. 20250
Vijesti
"NJEGOVA HARIZMA NENADMAŠNA": Sarajevo se oprostilo od uglednog doktora, klanjana dženaza Emiru Solakoviću
02. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 9
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.