Jeste li znali
NEVJEROVATNO: Golim rukama spasio šest miliona pčela od sigurne smrti...
Prije 12 min0
Mostar povećava broj letova SkyAlpsa sa 8 na 17, Air Serbia će letjeti cijelu zimu što prošle godine nije, a Croatia je povećala load faktor, pa je za očekivati da Mostar ozbiljno poveća broj putnika
Ekonomija
29. Nov. 2024
0
Kompanija Eurowings stavila je u prodaju obje linije za Njemačku iz Mostara.
Linija za Dusseldorf će krenuti 3. maja jednom sedmično, subotom. Od 15. jula linija dobiva i drugi sedmični let utorkom.
Ovako će letjeti do 26.8. kada se ponovo smanjuje na jedan let subotom, a kako će letjeti do kraja ljetnog reda letenja (25.10.).
Za Stuttgart pak linija kreće 10. maja i također se operira jednom sedmično, subotom. Ova linija dobiva drugi sedmični let utorkom od 1. jula a sa dva sedmična leta će se operirati do kraja ljetnog reda letenja (25.10.).
Ovo znači da će u maju i junu Mostar imati dva sedmična leta, u julu i avgustu četiri sedmična leta, a u septembru i oktobru tri sedmična leta Eurowingsa.
Kako se ove linije lete sa velikim uskotrupcima uz velik load faktor isto će akumulirati značajan broj putnika u Mostaru.
Mostar povećava broj letova SkyAlpsa sa 8 na 17, Air Serbia će letjeti cijelu zimu što prošle godine nije, a Croatia je povećala load faktor, pa je za očekivati da Mostar ozbiljno poveća broj putnika, čak možda i na 100.000 u 2025. godini, izvijestio je avioportal Zamaaero.
Jeste li znali
NEVJEROVATNO: Golim rukama spasio šest miliona pčela od sigurne smrti...
Prije 12 min0
Društvo
TAHIROVIĆ ZVONI NA UZBUNU: Primjena Zakona o zabrani negiranja genocida bez rezultata, zna se krivac...
Prije 20 min0
Sport
BRZA AKCIJA: Njemačka policija pretresla sjedište Nogometnog saveza zbog istrage o korupciji...
Prije 23 min0
SP 2026
SELEKTOR SERGEJ BARBAREZ: "Ove suze poslije utakmice nisu bile suze tuge, već suze radosnice..."
Prije 28 min0
Ekonomija
NA OVO SE DUGO ČEKALO: Od danas osjetno povećanje mirovina, ali ni to nije sve...
01. Jul. 20260
Ekonomija
MILIJARDE STIŽU NA BALKAN: Elon Musk registrovao firmu u susjednoj nam zemlji
29. Jun. 20260
Ekonomija
KRAH POZNATOG TRGOVAČKOG LANCA: Pokušali su se spasiti, a sada masovno zatvaraju filijale i otpuštaju radnike
29. Jun. 20260
Ekonomija
DOK SE ČEKA ODLUKA U BIH: Bechtel privodi kraju najsavremeniji autoput u regiji dug 112 kilometara
29. Jun. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.