Svijet
NAKON DUGO VREMENA: Tanker s iračkom naftom prošao kroz Hormuški moreuz uz odobrenje Irana
Prije 31 min0
Kurti je u pratnji ministra policije Xhelala Sveçle; obišao kanal Ibar – Lepenac, oštećen u sinoćnoj eksploziji.
Regija
30. Nov. 2024 30. Nov. 2024
1
Premijer Kosova Albin Kurti izjavio je u selu Varage kod Zubinog Potoka da je policija tokom pretresa na više lokacija pronašla materijalne dokaze na osnovu kojih je uhapsila nekoliko osoba.
Medijima je izjavio da je policija izvršila racije te da su hapšenja obavljena na osnovu materijalnih dokaza, tvrdeći da će se “kriminalci i teroristi suočiti sa pravdom i snagom zakona”.
Kurti je u pratnji ministra policije Xhelala Sveçle; obišao kanal Ibar – Lepenac, oštećen u sinoćnoj eksploziji.
Nešto ranije danas, predsjednik Srbije, Aleksandar Vučić, izjavio je da Beograd nema nikakve veze sa onim što se desilo na sjeveru Kosova kada je oštećen kanal i da to zna i Priština.
Svijet
NAKON DUGO VREMENA: Tanker s iračkom naftom prošao kroz Hormuški moreuz uz odobrenje Irana
Prije 31 min0
Sport
SCHALKE OBJAVIO ZABRINJAVAJUĆE VIJESTI: Katić je povrijeđen, neće igrati do kraja sezone
Prije 36 min0
Rat u zalivu
VELIKA MISTERIJA OKO UNIŠTENIH AMERIČKIH AVIONA: U Teheranu slave, a iz Washingtona stiže druga verzija priče!
Prije 55 min0
Društvo
BOGINJA SAKURE: Cvjetovi holandskih japanskih trešanja i opadanje broja vjernika i crkava
Prije 1h0
Regija
SRBIJA NA NOGAMA: Helikopteri i dronovi blizu mađarske granice, angažovana i 72. specijalna brigada
Prije 5h0
Regija
HRVATSKI HISTORIČAR NEMA DOBRE VIJESTI: "Ovo je najgora administracija u povijesti Sjedinjenih Američkih Država!"
04. Apr. 20260
Regija
NIKOLAIDIS O VRANEŠU OD PLJEVALJA: "Bićete u zajedničkoj državi sa Zagrebom, kao što ste već sad u vojnom savezu sa onima koji su vas bombardovali i oteli vam Kosovo"
04. Apr. 20260
Regija
"JESMO LI MI DEPONIJ": U Splitu planirani protesti zbog američkog nosača aviona, evo šta kažu organizatori
03. Apr. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.