Ekonomija
IMA 77 GODINA I JOŠ NE MOŽE U PENZIJU: Napravio grešku koju sada skupo plaća
07. Jul. 20250
Njegova priča obišla je region.
Društvo
01. Dec. 2024
0
Na YouTube kanalu “TV Krajina” nedavno je osvanuo video iz bužimskog mjesta Konjodor u kojem jedan od mještana ovog Zahid Veladžić traži ženu, a njegova priča obišla je region.
Zahid je govorio da su ga dvije žene već napustile, te sada traži treću, kojoj bi, kako kaže, prepisao svoju kuću. Zahidova priča izazvala je pažnju, a mnogi su video komentarisali sa dozom humora i zanimanja.
“Živjeli smo i ona htjela da idem sa njom u san, ja nisam htio i tako da je ona otišla. Ja sam rekao da neću, jer moj otac je imao naših četiri sina i rekao će onaj koji ode biti uljez. Ja sam oca poslušao. To je to. Ona je otišla, ja ostao. Tako da smo se rastali”, rekao je Zahid.
“To ja nisam zaslužio, a ona šta misli? Ona nek’ samo sebi priča, mi ne trebamo pričati. Radio sam, donosio, radili smo skupa kuću. Napravio je. I sad da ja svoju zaključam kuću i da idem u tuđu, ja ne. I ne bi nikada. Ona je otišla. Ja joj želim sreću”, rekao je.
“A čujete li se vi sad sa tom djecom? I da li oni vam pomažu na neki način sad u ovim starim godinama?”, upitao ga je voditelj, a Zahid je odgovorio:
“Baš, direktno da ti kažem, nijedno. Baš niko ništa. Ali dobro, ja imam svoju penziju, živimo svoje penzije, meni je dosta. I kad bih imao ženu, bilo bi nam dosta, nama dvoma, da lijepo živimo”, rekao je.
“Tako. I vi sad tražite sebi novu ženu?”, upitao ga je novinar:
"Tražim. Dobro, ne mogu ja naći novu. Ja moram tražiti stariju ženu”, odgovorio je Zahid, a novinar se nadovezao:
“Od koliko do koliko godina?”, upitao je, na što je Zahid odgovorio:
“Šta me briga, od 50 pa sve do 70”.
“A djeca? Primate li njenu djecu?”, upitao ga je novinar, na šta mu je Zahid odgovorio:
“Bih primio jednu, ali s kćerkicom. Nema veze ili bila tri godine ili dvije ili deset”, rekao je Zahid.
“A zašto ne sina?”, upitao je novinar, a Zahid mu je odgovorio:
“Ne! Ja imam četiri pa mi nijedan ništa ne daje, onda šta će mi i peto gov*o? Ne treba”.
Ekonomija
IMA 77 GODINA I JOŠ NE MOŽE U PENZIJU: Napravio grešku koju sada skupo plaća
07. Jul. 20250
Ekonomija
U MIROVINI ZARAĐUJE VIŠE OD 4.000 EURA MJESEČNO: "Nikad lakši posao, penziju ni ne diram"
22. Dec. 20240
Regija
STARIJEG HRVATA PREVARILA FATALNA BRAZILKA: "Policiji prijavio da je ostao bez više hiljada eura"
31. Avg. 20240
Evropa
NEVJEROVATAN SLUČAJ: Pronađeno tijelo penzionera preminulog 2018. godine
07. Jan. 20240
HiTec
RIM POKRENUO ISTRAGU: "Meta, koja ima dominantan položaj na tržištu aplikacija za komunikaciju, u martu 2025. je odlučila..."
Prije 3h0
Kultura
KAD GEORGE CLOONEY TAKO KAŽE: Slavni glumac tvrdi da su filmovi snimljeni od 1964. do 1976. godine...
Prije 3h0
Politika
DODIK I ČOVIĆ LOVE U MUTNOM: "To izaziva osjećaj gađenja i gnušanja prema ljudima koji pripadaju..."
Prije 3h0
Hronika
POTVRDIO MINISTAR UNUTRAŠNJIH POSLOVA U VLADI USK: Policajci uhapšeni u akciji "Kocka" vraćeni na posao
Prije 4h0
Društvo
PRAVNI ZASTUPNIK "VIADUCTA": "Političari su to prevukli na svoj teren. Nama ne smeta..."
Prije 19h0
Društvo
FORTO SE SASTAO S PREDSTAVNICIMA PRIVATNIH MEDIJA, RUDIĆ PORUČUJE: "Javnost mora znati motiv"
28. Jul. 20250
Društvo
BLIZU 100.000 KORISNIKA: Ove boračke kategorije će u septembru dobiti jednokratnu pomoć od po 200 KM, za isplatu je potrebno...
29. Jul. 20250
Društvo
RAČUN IZ RESTORANA IZAZVAO BROJNE KOMENTARE: Ručak u Jablanici platili nevjerovatnih 332 KM?!
29. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.