Vijesti
SEVERE WEATHER OBJAVIO PROGNOZU: Polarni vrtlog se vraća, snijeg se očekuje već...
20. Dec. 20250
Nešto niže temperature zraka očekuju se od 4. januara.
Vijesti
27. Dec. 2024
0
Prostrano polje povišenog zračnog pritiska dominira nad većim dijelom Evrope, a južnim obodom zahvata i prostor Bosne i Hercegovine. U takvim okolnostima, narednih 7 dana očekujemo stabilno vrijeme bez padavina. Od 4. januara izgledno je pogoršanje sa kratkotrajnim padavinama u većem dijelu zemlje. Prestanak ovih padavina u Bosni i Hercegovini prognozira se od 7. januara, a stabilno vrijeme očekuje se sve do kraja prognoznog perioda.
Konstantan porast temperatura zraka očekuje se do 3. januara, tokom večeri i jutra u Bosni kretaće se od -6 do -1 i u Hercegovini od 0 do 5, a danju u Bosni od -1 do 4, u Hercegovini od 7 do 12 °C.
Nešto niže temperature zraka očekuju se od 4. januara, sa vrijednostima minimalnih u Bosni od -9 do -4, a u Hercegovini od -4 do 1 °C i maksimalnim širom Bosne od -5 do 0 te u Hercegovini od 2 do 7 °C.
Vijesti
SEVERE WEATHER OBJAVIO PROGNOZU: Polarni vrtlog se vraća, snijeg se očekuje već...
20. Dec. 20250
Vijesti
STIŽE PROMJENA VREMENA U BiH: Očekuju nas snježne padavine, niske temperature i čišći zrak
19. Dec. 20250
Vijesti
IZNENAĐENJE I U JANUARU: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih 15 dana...
19. Dec. 20250
Vijesti
ZIMA PROMIJENILA PLANOVE: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih nekoliko dana...
18. Dec. 20250
Hronika
MLADIĆ IZ NJEMAČKE UHODIO DJEVOJKU U BiH: Sudit će mu se jer joj je dolazio na posao i prijetio SMRĆU
Prije 16 min0
Ekonomija
PREMIJER NIJE STAO IZA MINISTRA: Povećanje minimalne plate na 1.000 eura trebao predstaviti i socijalnim partnerima
Prije 17 min0
Hronika
SUD POTVRDIO PRESUDU: Silovatelj ostaje iza brave
Prije 28 min0
Mini market
NA PRIJEDLOG STANIVUKOVIĆA: Pred NSRS nova rezolucija - evo šta predsjednik PSS-a traži
Prije 29 min0
Vijesti
SEVERE WEATHER OBJAVIO PROGNOZU: Polarni vrtlog se vraća, snijeg se očekuje već...
20. Dec. 20250
Vijesti
NENAD ČANAK ZA "SB": "Vučić plaća Putinu reket da ga ne bi UBIO, Dodik je nova rukavica na ruskoj pesnici, da ne kažem na šta je navučena… SANU je osmislio genocid u Srebrenici s namjerom da pogine 86 hiljada ljudi…"
Prije 18h1
Vijesti
MARGETIĆ JEDNOM FOTOGRAFIJOM UZBURKAO JAVNOST: Panika među Aleksićevim ljudima, ko je sljedeći?
20. Dec. 20252
Vijesti
STRANKA JELENE TRIVIĆ ZVONI NA UZBUNU: "U Banjaluci je situacija i više nego alarmantna"
21. Dec. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.