Regija
SRBIJA ZVANIČNO NAJGORA U REGIJI: Vučić crta metu na čelo novinarima, medijske slobode u slobodnom padu
03. Maj 20260
Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega je privedena nadležnom tužilaštvu.
Hronika
16. Jan. 2025
0
Kako je naveo, D.Đ. se sumnjiči da je 1. januara usmrtila svoje novorođenče, čije je tijelo policija pronašla u blizini groblja u selu Makce kod Velikog Gradišta, saopšteno je iz MUP-a Srbije.
Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega je privedena nadležnom tužilaštvu.
- Nakon saslušanja sudija za prethodni postupak odredio je D.Đ. pritvor do 30 dana - izjavio je Dačić.
Regija
SRBIJA ZVANIČNO NAJGORA U REGIJI: Vučić crta metu na čelo novinarima, medijske slobode u slobodnom padu
03. Maj 20260
Regija
VLADA PRELOMILA: Pušta se 40.000 tona nafte iz rezervi zbog krize
21. Mar. 20260
Regija
PROFESOR O POLICIJI NA FAKULTETU: “Loviće nas kao zečeve ako se ne usprotivimo”
21. Jan. 20260
Svijet
BOLESNA OBJAVA IZRAELSKOG MINISTRA: Pogledajte o čemu sanja Ben-Gvir (VIDEO)
Prije 15 min0
Sport
POZNATI NAPADAČ SE OPORAVIO OD POVREDE: Kanadi se vraća veliko pojačanje pred susret s BiH?
Prije 19 min0
Vijesti
SLIJEPI VEZISTA IZ KALINOVIKA: Srđan Puhalo ponovio skandal iz 2022 godine i umanjio broj djece ubijene u opsadi Sarajeva
Prije 24 min0
Svijet
PROCURIO IZVJEŠTAJ O PADU AVIONA NA LETU MU5735: Namjerno je srušen
Prije 26 min0
Hronika
ŠOK I NEVJERICA U BANJOJ LUCI: Dodikov pilot izvršio samoubistvo!?
Prije 21h
Hronika
OTKAČIO SE LIFT DOK JE DIJETE BILO U NJEMU: Velika drama; mališan padao kroz soliter, vrištao i udarao
03. Maj 20260
Hronika
UŽAS U SUSJEDSTVU: Rano jutros ubijen član porodice poznatog pjevača
Prije 20h0
Hronika
INCIDENT U SUSJEDSTVU: Mladić iz BiH protjeran i kažnjen zbog isticanja zastave RS-a
04. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.