"NISI U NOĆNOM KLUBU": Svi kritikuju Bezosovu zaručnicu zbog grudnjaka na inauguraciji (FOTO)

Dio javnosti zgrožen.

  • Show

  • 20. Jan. 2025  

  • 0

Lauren Sanchez (55) našla se na žestokom udaru kritičara zbog opscenog izbora odjeće na inauguraciji Donalda Trumpa. Novinarka je, naime, na prvi pogled izgledala elegantno i šik, no kad je skinula kaput, dio javnosti ostao je zgrožen - ispod njega zaručnica osnivača Amazona, Jeffa Bezosa (61), nosila je bijelo odijelo i čipkasti grudnjak.

- Bože, ova Lauren Sanchez... Zašto se uvijek odijeva kao ku**a? Ovo danas je potpuno neprikladan izbor garderobe. Grudnjak u prvom planu... Pa nisi u noćnom klubu. Pokaži malo stila i dostojanstva - nizali su se negativni komentari na društvenim mrežama.

image

Lauren Sanchez i Jeff Bezos (Foto: AFP)

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...