Mini market
IZBJEGAVAJU NA SVE NAČINE: Vlada RS i MUP kriju odgovore na pitanja o novom milionskom tenderu
19. Jan. 20260
U saopštenju se navodi da se M.R. sumnjiči za krivično djelo teško ubistvo u vezi sa članom 38. podstrekavanje, dok se A.S. sumnjiči da je izvršio krivično djelo pomoć učiniocu poslije izvršenja krivičnog djela.
Hronika
25. Jan. 2025
0
Na Sokocu je uhapšen osumnjičeni za teško ubistvo u Sremskoj Mitrovici čiji su inicijali M.R, kao i A.S, koji se tereti za pomoć u izvršenju krivičnog djela, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ Republike Srpske.
M.R. je iz Sremske Mitrovice i državljanin je Srbije i BiH, a lice A.S. je iz Gradiške.
U saopštenju se navodi da se M.R. sumnjiči za krivično djelo teško ubistvo u vezi sa članom 38. podstrekavanje, dok se A.S. sumnjiči da je izvršio krivično djelo pomoć učiniocu poslije izvršenja krivičnog djela.
Hapšenje su juče izvršili Policijski službenici Uprave za organizovani i teški kriminalitet i Uprave kriminalističke policije MUP-a Srpske u saradnji sa pripadnicima Policijske uprave Istočno Sarajevo i Žandarmerijom.Uhapšeni će u zakonskom roku biti predati postupajućem tužiocu Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
Navedene aktivnosti odnose se na istragu u vezi sa krivičnim djelom teško ubistvo koje je izvršeno 17. januara u Sremskoj Mitrovici.
U saopštenju se dodaje da su u saradnji sa Upravom kriminalističke policije MUP-a Srbije, policijski službenici MUP-a Republike Srpske aktivno učestvovali u rasvjetljavanju izvršenog krivičnog djela, što je rezultiralo hapšenjem većeg broja lica na području Srbije i Republike Srpske, a koja se sumnjiče da su učestvovali u planiranju, organizovanju i izvršenju krivičnog djela.
U toku su, kako se navodi, pretresi na više lokacija i kriminalistička obrada uhapšenih koji se realizuju pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.Srna nezvanično saznaje da su uhapšeni Miloš Pejaković, zvani Zemunac i Aleksandar Straživuk iz Topole kod Gradiške. Prema saznanjima, Pejaković se oženio i uzeo ženino prezime Reljić.
Ministar unutrašnjih poslova Srbije izjavio je u četvrtak, 23. januara, da je policija u Srbiji uhapsila trojicu osumnjičenih za ubistvo Aleksandra Jurišića u Sremskoj Mitrovici 17. januara, navodi Srna.
Mini market
IZBJEGAVAJU NA SVE NAČINE: Vlada RS i MUP kriju odgovore na pitanja o novom milionskom tenderu
19. Jan. 20260
Društvo
MUP RS-a U PROBLEMIMA: Prodaju vozila, spustili su cijene i na 700 KM
15. Jan. 20260
Politika
HOĆE LI ZAŽALITI: MUP RS je odabrao "zabranjene", a posljedice mogu biti katastrofalne
07. Jan. 20260
Hronika
ČUDO NEVIĐENO U RS-u: Majka Davida Dragičevića dobila presudu protiv MUP-a RS, moraju platiti joj…
25. Nov. 20250
Ekonomija
ODLUKA JE PALA: Uber mora platiti milionsku odštetu, razlog je...
Prije 17 min0
Politika
VRAG ODNIO ŠALU: Zašto je Dragan Čović za danas zakazao sjednicu Predsjedništva HNS-a...
Prije 28 min0
Sport
DANAS POČINJU ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE: Boje Bosne i Hercegovine branit će pet takmičara...
Prije 37 min0
Evropa
DRAMA U ZEMLJI ČLANICI EU: Američki ambasador podivljao zbog izjave predsjednika parlamenta, oglasio se i predsjednik države...
Prije 42 min0
Hronika
SUMNJA SE DA JE JEDAN ČOVJEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici, pa Čoli poslao bombaša na vrata
03. Feb. 20261
Hronika
ŠOKANTAN RAZVOJ SITUACIJE: Čola kolateralna šteta? Napadač pogriješio dvorište
03. Feb. 20260
Hronika
UHAPŠEN MUŠKARAC KOJI JE BACIO BOMBU NA KUĆU ZDRAVKA ČOLIĆA: Ovo su detalji
04. Feb. 20260
Hronika
DODIKOV ŠEF OBEZBJEĐENJA U CENTRU NARKO-SKANDALA: Zaplijenjeno 138 kilograma droge na imanju Miše Partala
04. Feb. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.