Mini market
SAMI SEBI MJERIMO KRAJ: Bošnjacima vanjski neprijatelj ne treba
Prije 3 min0
U automobilskoj industriji ima puno eksperimentiranja.
Auto
27. Feb. 2025
0
Audi je podnio zahtjev za patent za tehnologiju koja omogućuje da volan bude u ‘opcijskom’ obliku. Izgleda naprednije od Teslinog yoke upravljača. U automobilskoj industriji ima puno eksperimentiranja.
Audi, na primjer, želi pravo na volan koji mijenja oblik. Da, čini se da je ideja solidno razrađena ili barem tako izgleda na crtežima koje su Nijemci poslali vlastima. Crteži pokazuju da Audi ima viziju upravljača s čak osam prečki koje se mogu zamijeniti. Rezultat su četiri različita načina na koji volan može izgledati.

Prvo je pravilan okrugli, zatim neka vrsta dijamantnog oblika i još dvije kombinacije koje najviše od svega izgledaju kao nek osmica. Naravno, prijava patentnom uredu na znači da će ovaj upravljač doista završiti u proizvodnji, ali već je dovoljno da u Audiju ramišljaju na nekonvencionalan način.
Mini market
SAMI SEBI MJERIMO KRAJ: Bošnjacima vanjski neprijatelj ne treba
Prije 3 min0
Show
DILETTA LEOTTA DOŽIVJELA BLAM KARIJERE: Žestoko tresnula na pod, kamera 'uhvatila' što nije smjela (VIDEO)
Prije 8 min0
Hronika
DETALJI NESREĆE U SARAJEVU: Motociklom upravljao predsjednik sindikata policije Viktor Ćatić
Prije 16 min0
Gastro
NAKON 14 GODINA POJELA MESO, A ONDA BRIZNULA U PLAČ: Njena reakcija šokirala svijet
Prije 16 min0
Auto
STIGLO NA HILJADE NARUDŽBI: Novi Škodin model stiže u auto-salone širom Europe, jedan detalj je vrlo zanimljiv...
Prije 15h0
Auto
TEŠKA ODLUKA SVE BLIŽE: Čuveni njemački proizvođač uskoro stavlja ključ u bravu...
10. Avg. 20260
Auto
MNOGI ĆE SE IZNENADITI: Veliki test kineskih vozila, s ovim modelom kupci su najzadovoljniji...
09. Avg. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.