Svijet
BERNIE SANDERS PROVOCIRA TRUMPA: "Hvala vam predsjedniče!"
Prije 3h0
Dok je novinarka prilazila predsjedniku SAD sa mikrofonom u ruci pripremajući se da postavi pitanje, slučajno je udarila Trampa u lice
Šareni svijet
16. Mar. 2025 16. Mar. 2025
0
Američki predsjednik Donald Tramp doživio je neprijatnost kada ga je novinarka koja je željela da postavi pitanje u vojno-vazduhoplovnoj bazi Endruz u saveznoj državi Merilend, nehotice udarila mikrofonom u lice.
"Ona je upravo postala velika priča", prokomentarisao je Tramp usred odgovora na novinarsko pitanje o situaciji u Pojasu Gaze, prenosi londonski tabloid Mirror.
Dok je novinarka prilazila predsjedniku SAD sa mikrofonom u ruci pripremajući se da postavi pitanje, slučajno je udarila Trampa u lice.
Tramp se brzo snašao i najavio da će nastaviti da odgovara na pitanje, ali je ipak prokomentarisao da će slučaj sa novinarkom i mikrofonom biti "velika priča", prenosi Tanjug.
View this post on Instagram
Svijet
BERNIE SANDERS PROVOCIRA TRUMPA: "Hvala vam predsjedniče!"
Prije 3h0
Politika
MOSTARSKI NOVINAR ALIJA BEHRAM: Braća po podjeli, Dodik i Čović, neće odustati!
Prije 4h0
Evropa
ŠOKANTNA OBJAVA UKRAJINACA: "Isporučeno nam je 120 hiljada neispravnih minobacačkih granata!"
Prije 4h0
Sport
HAALAND OSTAO BEZ RIJEČI: "Ovaj tip je NEVJEROVATAN!"
Prije 4h0
Šareni svijet
PREMINUO PRIJE DVIJE I PO GODINE: Ekshumirano tijelo Siniše Mihajlovića...
28. Apr. 20250
Šareni svijet
STANARKA JELA TUŽILA VLASNIKA ZGRADE U FRANKFURTU HASANA SALIHAMIDŽIĆA: Razlog je sporno renoviranje...
29. Apr. 20250
Šareni svijet
ČUDESNO OTKRIĆE U ČEŠKOJ: Planinari pronašli zlatnike iz Jugoslavije, vrijede bogatstvo a tri su teorije kako je tu dospjelo... (FOTO)
29. Apr. 20250
Šareni svijet
MRAČNA STRANA VIP RAJA - INFLUENSERICE OTKRILE ŠOKANTNE DETALJE: Ovako se prema djevojkama u Dubaiju ponašaju moćni šeici...
28. Apr. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.