KONAKOVIĆ O NAVODIMA DA JE PROPALO LOBIRANJE U SAD-u: "Perjanice palog režima usklađeno djeluju sa Dodikom..."

"Kako idu lobiranja u USA možete pratiti i zajedno se nervirati. Gledati vas kako se zajedno nervirate zaista je neprocjenjivo", napisao je Konaković

  • Politika

  • 13. Apr. 2025  13. Apr. 2025

  • 0

Ministar vanjskih poslova BiH i predsjednik NiP-a Elmedin Konaković reagovao je na tekst kojji je objavila Istraga o tome kako su američke banke navodno vratile u Bosnu i Hercegovinu novac koji je s nepoznatih adresa uplaćen lobistima koje je Konaković angažirao u Americi.

Podsjetimo, na ove medijske napise reagovao je i Milorad Dodik, koji je ismijao Konakovićeve pokušaje lobiranja u SAD. 

"Na površinu su isplivale mnoge istine. Posebno je važna ova koja pokazuje kako perjanice palog režima usklađeno djeluju sa Dodikom i njegovim režimom koji se ruši. Na isti način lažu i na isti način napadaju. 

Kako idu lobiranja u USA možete pratiti i zajedno se nervirati. Gledati vas kako se zajedno nervirate zaista je neprocjenjivo", napisao je Konaković na društvenim mrežama. 

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...