DODIK RAZGOVARAO SA VUČIĆEM: Predsjednik Srbije se "osjeća bolje", ali još se ne zna da li će ići u Moskvu...

Prema zvaničnim informacijama iz Srbije, Vučiću je u petak naglo pozlilo pa je odlučio da prekine posjetu Americi i vrati se u Srbiju

  • Vijesti

  • 04. Maj 2025  

  • 0

Predsjednik bh. entiteta RS i bjegunac od bh. pravosuđa Milorad Dodik razgovarao je danas telefonom sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, koji ga je obavijestio da se osjeća bolje i da je njegovo zdravstveno stanje dobro. 

- Stabilna i jaka Srbija interes je cjelokupnog srpskog naroda, a predsjednik Vučić garant je njene uspješnosti - napisao je Dodik na društvenoj mreži X.

Poželio mu je brz oporavak, jer je danas, kako je kazao, zdrav i u punom kapacitetu Srbiji potrebniji više nego ikada.

Prema zvaničnim informacijama iz Srbije, Vučiću je u petak naglo pozlilo pa je odlučio da prekine posjetu Americi i vrati se u Srbiju. Odluka o tome donesena je nakon ljekarskog pregleda.

On je jučer ujutro primljen na Vojnomedicinsku akademiju, odakle je kasnije otpušten uz adekvatnu terapiju.

Još se ne zna hoće li Aleksandar Vučić ići u Moskvu na paradu 9. maja, a ranije je najavljeno da će tom događaju prisustvovati i Milorad Dodik.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...