Vijesti
KO BI SE OVOME NADAO: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih 15 dana...
27. Jun. 20250
Puhat će slab vjetra pretežno sjevernog smijera.
Vijesti
16. Maj 2025
0
I naredna jutra u Bosni i Hercegovini bit će svježa. U planinskim područjima i visoravnima gdje su mogući i slabi mrazevi, osjećaj hladnoće bit će izraženiji. Tokom dana uz blagi rast temperature zraka preovladavaće umjereno do pretežno oblačno i djelimično sunčano.
U drugom dijelu dana moguća je slaba kiša ili kraći lokalni pljusak sa grmljavinom. Puhat će slab vjetra pretežno sjevernog smijera. Minimalne temperature zraka varirat će između 3°C i 8°C u Bosni do 11°C u Hercegovini. Najviše dnevne temperature uglavnom između 14°C i 19°C, na jugu zemlje i do 23°C.
Stabilizacija vremenskih prilika se još ne nazire. Nestabilno vrijeme sa kišom i kraćim pljuskovima preovladavaće do kraja mjeseca.
Temperature zraka biće nešto više, ali neće biti vruće. Jutarnje temperature variraće između 9°C i 15°C u Bosni do 18°C na jugu Hercegovine. Maksimalne temperature između 18°C i 23°C u Bosni do 27°C u Hercegovini.
Vijesti
KO BI SE OVOME NADAO: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih 15 dana...
27. Jun. 20250
Vijesti
STIŽE OSVJEŽENJE, ALI SAMO ZA KRATKO: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih nekoliko dana...
25. Jun. 20250
Vijesti
"LJETO UBACUJE U TREĆU BRZINU": Nedim Sladić otkrio kakvo nas vrijeme očekuje u narednim danima
24. Jun. 20250
Vijesti
IZNENAĐENJE I U JULU: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih 15 dana...
24. Jun. 20250
Sport
NAKON ISPADANJA S WIMBLEDONA: Džumhur otkrio zašto je izgubio
Prije 19 min0
Regija
PONOVLJENI IZBORI NA JEDNOM BIRAČKOM MJESTU U KOSJERIĆU: Pobijedio SNS, nakon što su Vučićevi batinaši...
Prije 25 min0
Svijet
IRAN POSTAVIO USLOVE, NUKLEARNI PREGOVORI U OPASNOSTI: "Sve je u rukama SAD"
Prije 29 min0
Hronika
TRAGEDIJA U EVROPSKOJ ZEMLJI: Dječak preminuo nakon što ga je otac ostavio u automobilu na velikoj vrućini
Prije 34 min0
Vijesti
BORJANA KRIŠTO DOVEDENA PRED ZID: Mora imenovati Vukanovića...
30. Jun. 20252
Vijesti
TUŽNA VIJEST IZ SARAJEVA: Napustio nas je prof. dr. Emir Solaković, veliki čovjek i vrsni hirurg
29. Jun. 20251
Vijesti
DODIK NAPOKON OTKRIO "PAKLENI PLAN": "Kada mi je ambasador SAD Bond rekao da u budućnosti neće biti Srba u RS, htio sam ga baciti u jezero na mom imanju!"
Prije 9h3
Vijesti
OGOLJENA RUŠILAČKA POLITIKA ZVANIČNOG BEOGRADA I BANJA LUKE: Ambasador BiH u UN-u Zlatko Lagumdžija za "SB" o 30. godišnjici obilježavanja genocida u Srebrenici, ali i o…
30. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.