Auto
PAZI, PREVARA: Ukoliko planirate kupovinu polovnog automobila – obratite pažnju...
Prije 15 min0
Prvi put se Dara naljutila na Seku jer joj nije došla na svadbu.
Estrada
01. Jun. 2025 01. Jun. 2025
0
Pjevačica Seka Aleksić govorila je o svađi sa kolegicom Darom Bubamarom, sa kojom je nekada bila nerazdvojna, a danas ne razgovaraju.
"Dara i ja smo se upoznale u 'Grandu', viđale smo se često na snimanjima. I tako je to nekako krenulo. Ona je tada bila sa svojim tadašnjim momkom Lakijem, koji baš i nije bio srećan što se mi družimo. Ona je od tih mlađih kolega stvarno bila lafčina. Nas dve smo u to vreme i poremetile sve u 'Grandu'. Ušle smo u 'Grand' onako kao kada su na podu hrvači, pa dođe onaj najjači, pa ih sve razbaca. E, to smo bile Dara i ja. Razbacale smo ih sve, razbucale na komadiće, ni mrvice nismo ostavile", započela je Seka za Telegraf, a onda je otkrila i zbog čega se Dara prvi put naljutila na nju:
"Prvi put se naljutila kada joj nisam došla na svadbu. Nisam došla jer sam nešto bila sprečena. Nešto se desilo, nisam bila u zemlji, nisam mogla da se vratim. I ja sam joj to rekla, a onda je Dara poslala pogrešno poruku. Umesto drugu Raletu, poslala je meni poruku sledeće sadržine: 'Seka kaže da ne može da dođe na svadbu. Ko je je*e, odje*aću je!' Poslala je poruku meni. Stisnula je pogrešno dugme. Ja sam joj samo napisala: 'Hvala ti, Daro.' I ona se više nikad nije javila. I mi smo se posle toga nešto izmirile. Ona je takva, ona to srčano sve previše primi", dodala je Seka i otkrila razloge još veće svađe.
"To je bio njen prvi, a moj drugi koncert u Beogradskoj areni. Samo što ona ne zna da je moj koncert bio zakazan mnogo pre, ali se nije javno o tome znalo. Nismo izašli s datumom zbog reklame, zbog nekih menadžerskih stvari koje podrazumevaju organizaciju jednog koncerta. To nikako nije bilo urađeno, ni sa kakvom lošom namerom, ništa. Nastao je haos. Dara se naljutila smrtno na mene. To je bilo 2018, recimo. Znači, sad je sedam godina prošlo, Dara i dalje priča o Areni. I ne može da oprosti meni što sam imala koncert sedam dana pre nje. Ajde da prestanemo više da pričamo o koncertu. Ajde stvarno da pređemo preko toga i prevaziđemo to. Jer je glupo", zaključila je Seka, prenosi Nova.rs.
"Jeste povredila me je jedna, znamo koja je. Povredila me je za koncert, pravila se da mi je drugarica, ja sam išla obilazila joj dete ona napravi sedam dana koncert pred moj, a pritom ja u tom momentu sam u bolnici. Seka Aleksić je u pitanju", rekla je Dara, pa nastavila:
"Mi sedimo zajedno u 'Amidži šou' emisiji, ja najavljujem koncert svoj u novembru i prošlo je malo od toga ona uzme i zakaže sedam dana pre mene. Ja je nazovem i pitam 'čoveče o čemu se radi'. I ona mi kaže ne znam ja to menadžeri ovo ono. Ja joj kažem znali ste u novembru, pravite sedam dana posle, mesec dana posle. Ja mislim da je to neka ljubomora, imali su neke sponzore, a sumnjam da su joj neki platili da me sabotiraju, a Darinka sama", pričala je jednom prilikom Dara o prekidu prijateljstva sa kolegicom.
Auto
PAZI, PREVARA: Ukoliko planirate kupovinu polovnog automobila – obratite pažnju...
Prije 15 min0
Hronika
CURE DETALJI LJUBAVNE AFERE KOJA JE ZAVRŠILA SMRĆU: Ljubavnika polila kiselinom po genitalijama zbog...
Prije 28 min0
Društvo
BURNA DEBATA PRED KAMERAMA: Advokat Asim Crnalić -"To je jedna glupost koju nikako ne bi trebalo realizirati..."
Prije 37 min0
Ekonomija
NOVO NENORMALNO: Cijene polovnih automobila u BiH dostigle rekorde, a potražnja...
Prije 45 min0
Estrada
SAMOZATAJNA PLAVUŠA: Bivši lider SDP-a Hrvatske ljubi 10 godina mlađu ženu neobičnog imena...
03. Jun. 20250
Estrada
STANOVNICI OVOG MJESTA U SRBIJI POZIVAJU NA BOJKOT KONCERTA JELENE KARLEUŠE: "Zajedno, glasno..."
03. Jun. 20250
Estrada
SIROVE STRASTI NA MORU: Slavni nogometaš "uhvaćen" na djelu, nije se mogao suzdržati...
Prije 21h0
Estrada
DUGO, DETALJNO, ISCRPNO: Srbijanski podcast posvetio petosatnu emisiju Marku Perkoviću Thompsonu (VIDEO)
02. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.