Evropa
OBJAVLJENA SIMULACIJA RUSKOG NUKLEARNOG NAPADA NA EVROPU: Ova država je prva na udaru (VIDEO)
25. Sep. 20250
Ranije je The New York Times izvijestio da se SAD boji ruskog uzvratnog udara nakon ukrajinske operacije „Paukova mreža“, koja je onesposobila desetke ruskih vojnih sredstava.
Svijet
04. Jun. 2025
0
Rusija bi mogla napasti ukrajinske zračne luke taktičkim nuklearnim oružjem - ovo sumorno upozorenje dolazi od britanskog pukovnika Richarda Kempa, kojeg citira Daily Mail.
Prema Kempu, Putin bi mogao pribjeći ekstremnim mjerama kako bi projicirao moć i slomio otpor Ukrajine:
„Zastrašujuća je stvarnost da bi ovaj izračun mogao uspjeti. Svjetski čelnici neće odgovoriti nuklearnim oružjem zbog Ukrajine.“
Kemp smatra da je napad na civilne gradove malo vjerovatan - vojni ciljevi su vjerovatniji.
Ranije je The New York Times izvijestio da se SAD boji ruskog uzvratnog udara nakon ukrajinske operacije „Paukova mreža“, koja je onesposobila desetke ruskih vojnih sredstava.
(SB)
Hronika
STRAVIČNI PRIZORI S LICA MJESTA: Autobus pao u rijeku, najmanje 24 osobe poginule...
Prije 21 min0
Politika
POLTRONSTVO BEZ GRANICA: Željka Cvijanović u Dallasu nadmašila sebe...
Prije 28 min0
Društvo
SVI DETALJI: Ko sve ima pravo na jednokratnu pomoć u iznosu od 1.500 KM...
Prije 39 min0
Društvo
NEVJEROVATNO: Šta je sve kazao svjedok na suđenju Ejupu Ganiću i ostalima...
Prije 44 min0
Svijet
ANALIZA IGORA TABAKA: Dobro pogledajte tačno vrijeme objave ‘povlačenja‘ Donalda Trumpa, ovo nije...
23. Mar. 20260
Svijet
UN IZGLASAO HISTORIJSKU REZOLUCIJU: 3 zemlje bile protiv, među njima Izrael i Amerika
Prije 12h0
Svijet
HAOS U IRANU: Policija hapsi stotine osoba pod optužbama za...
24. Mar. 20260
Svijet
IZDALI OZBILJNO UPOZORENJE: Nijedna zemlja neće biti pošteđena, slijedi katastrofa...
23. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.