SLAVNA BOSANKA, KAO DJEVOJKA: Operna diva Sandra Bagarić osvanula u kupaćem kostimu, niko ne vjeruje da je napunila...

Naime, na Facebooku je objavila fotografiju na kojoj pliva u moru u žutom bikiniju. 

  • Estrada

  • 11. Jun. 2025  

  • 0

Operna diva Sandra Bagarić, Bosanka sa zagrebačkom adresom, trenutno uživa u čarima ljeta koje samo što nije stiglo, a fanovima se javila na društvenim mrežama. 

Naime, na Facebooku je objavila fotografiju na kojoj pliva u moru u žutom bikiniju. 

''Što sam starija, ne želim izgledati mlađe, želim izgledati sretnije'', napisala je iz fotke. 

Njezina zavidna linija u 52. godini nije prošla nezapaženo. Sandra je već prije otkrila kako njezin izgled nije slučajnost – iza toga stoje svakodnevna disciplina, meditacija i prirodna rutina koja joj pomaže održati unutarnji mir i vanjsku ravnotežu.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...