UGAŠENA DVA MLADA ŽIVOTA: Ovo su Andrea (29) i Marijan (38), prošle godine otvorili firmu

Cijelu noć trajao je policijski uviđaj u garaži mjesta užasa u Ulici Črna voda u podsljemenskoj zoni gdje su sinoć iz vatrenog oružja ugašena dva mlada života.

  • Hronika

  • 14. Jun. 2025  14. Jun. 2025

  • 0

Kako piše Jutarnji list, Andrea K. (29) iz Šestina i Marijan C. (38) iz Prečkog ubijeni su pod još uvijek nerazjašnjenim okolnostima u bijelom karavanu marke Audi A4 koji je u trenutku svirepog zločina u Markuševcu bio u garaži moderne vile u kojoj ima mjesta, inače, za ukupno tri automobila.

Ubijeni Andrea K. i Marijan C. u junu prošle godine otvorili su firmu Love Revolution u Zagrebu za djelatnosti restorana i ostalih objekata za pripremu i usluživanje hrane. Firma ima temeljni kapital od 2.500 eura, a kao osnivačica je u sudskom registru navedena Andrea K. koja je zajedno s Marijanom C. bila ovlaštena za zastupanje kao direktorica.

O poslovanju firme uz koju se u podacima iz registra spominje "pizzabar", nema dostupnim podataka.

Međutim, istražitelji ovaj zločin, sudeći prema dostupnim informacijama, ni ne povezuju s njihovim poslovanjem, već sumnjaju da se motiv krije u privatnim, odnosno ljubavnim odnosima, navodi Jutarnji. 

Andrea K. objavljivala je na društvenim mrežama fotografije i videa s Marijanom C. uglavnom s njihovih zajedničkih putovanja iz prošle i ove godine. 

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...