Svijet
ŠTA SE DOGAĐA U IRANU: Crni dim iznad Teherana... (VIDEO)
Prije 5h0
Minut prije kraja regularnog dijela prvog poluvremena autogol je postigao Aviles
Sport
29. Jun. 2025
0
Već nakon prvog poluvremena PSG je imao prednost od 4:0, a taj rezultat ostao je na semaforu i nakon 90 minuta igre.
Do prednosti PSG stiže u 6. minuti kada je Neves nakon asistencije Vitinhe savladao golmana Inter Miamija.
Nakon toga period igre bez golova, a onda je u završnici prvog poluvremena Inter totalno potonuo kada je riječ o ovom susretu.
Prvo je u 39. minuti svoj drugi gol na ovoj utakmici postigao Neves, a asistenciju je ovaj put upisao Ruiz.
Minut prije kraja regularnog dijela prvog poluvremena autogol je postigao Aviles, a to je značilo da PSG ima prednost od 3:0.
Treća minuta sudijske nadoknade prvog dijela utakmice donijela je i četvrti gol u mreži Inter Miamija.
Ovaj put pogodak je postigao Hakimi i sa 4:0 se otišlo na odmor.
Ispostavit će se da je to bio konačan rezultat susreta.
Svijet
ŠTA SE DOGAĐA U IRANU: Crni dim iznad Teherana... (VIDEO)
Prije 5h0
Sport
SKANDALOZNO SUĐENJE, BIJES I ZAMALO TUČA: Inter u 90. minuti došao do pobjede u velikom derbiju protiv Juventusa (VIDEO)
Prije 5h0
Mini market
NIKŠIĆ PORUČIO VLADI KS DA PODNESE OSTAVKU: Odgovorio mu zastupnik SDP-a - "DAJ BA NE S*RI!"
Prije 5h0
Svijet
VELIKA SRAMOTA NA SAVEZNIČKOJ VJEŽBI: Desetak ukrajinskih vojnika uništilo cijeli bataljon NATO-a
Prije 5h0
Sport
BIO JE ZVIJEZDA JUGOSLAVIJE, A ONDA JE TOKOM RATA MISTERIOZNO PREMINUO: "Zašto se to moralo dogoditi?" (VIDEO)
13. Feb. 20260
Sport
O NJEMU BRUJI NJEMAČKA: Miron Muslić, otvoreno -"Znam da Edin sjedi između...."
Prije 23h0
Sport
ĐOKOVIĆ NA SASTANKU S GRČKIM MINISTROM: Ova izjava zaboljet će sve u Srbiji!
13. Feb. 20260
Sport
PROTIVNICI ZMAJEVA O ŽRIJEBU LIGE NACIJA: "Bosna i Hercegovina je najlakši mogući protivnik..."
13. Feb. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.