Evropa
DRAMATIČNA OBJAVA BRITANSKOG PREMIJERA: "Dao sam vojsci dopuštenje da se ukrca i zadrži..."
Prije 24 min0
(...) njegovo povratka u grad u kojem je i započeo svoju profesionalnu karijeru.
Sport
04. Jul. 2025 04. Jul. 2025
0
Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine i bivši sportski direktor FK Željezničar, Elvir Rahimić (49), mogao bi uskoro krenuti u novu misiju - povratak u klub iz kojeg je sve počelo, NK Bosna Visoko.
A kako sam kaže, opcija povratka u Visoko nije isključena, posebno jer se oko toga intenzivno angažovao potpredsjednik kluba Adnan Jašarspahić.
"Jašo lobira i pregovara da se zajedno vratimo u NK Bosna i napravimo ekipu koja će se boriti za prvo mjesto. Za sada mu čak i ide dobro, jer s formiranjem zajedničke Prve lige ta ideja ima smisla", izjavio je Rahimić za portal Visoko.ba.
Visoko je, dodaje, grad u kojem je započeo svoju profesionalnu karijeru, a uspomene na klub i ljude iz tog kraja vežu ga i danas.
"Ako zaista postoji volja da se u Visokom napravi ozbiljna priča oko NK Bosna, možda se naše sarajevske jutarnje kafe uz onu Jašinu rečenicu 'da je na izvoru voda najbistrija' pretvore u realnost naredne sezone u Drugoj ligi - Centar", poručio je Rahimić.
Osim rada u Željezničaru, Rahimić je u prošlosti bio pomoćnik u stručnom štabu A reprezentacije BiH te je obavljao funkciju skauta za Fudbalski savez BiH. Također, sticao je iskustvo i u CSKA Moskva, gdje je radio kao trener U17 ekipe te kao pomoćnik u prvom timu.
Evropa
DRAMATIČNA OBJAVA BRITANSKOG PREMIJERA: "Dao sam vojsci dopuštenje da se ukrca i zadrži..."
Prije 24 min0
Politika
MARIO KORDIĆ UZBURKAO JAVNOST: "Svjedočimo da je nekako situacija u gradu Mostaru i čitavoj regiji se pomalo...“
Prije 29 min0
Svijet
ŠTA SE KRIJE IZA SVEGA: Bijela kuća objavila misterioznu video-poruku, uslijedile su brojne reakcije...
Prije 43 min0
Hronika
4,9 STEPENA PO RICHTERU: Snažan zemljotres pogodio Balkan, stigle prve snimke udara......
Prije 59 min0
Sport
TV PRIJENOS OSIGURAN: Na ovim televizijskim kanalima možete gledati utakmicu baraža u Velsu...
25. Mar. 20260
Sport
O NJEMU BRUJI ITALIJA: Reprezentativac Bosne i Hercegovine u idealnom timu 30. kola Serie A...
23. Mar. 20260
Sport
HOĆE LI KRIVIČNO ODGOVARATI: Ovo je čovjek koji je zatražio prekid utakmice u Širokom Brijegu i uklanjanje transparenta, nakon čega je nastao haos...
24. Mar. 20260
Sport
BARBAREZ PRED VELIKI OKRŠAJ SA VELŠANIMA: "Nisam nikad više putovao i gledao. Uz Edina Džeku i naravno moja najveća radost da je...!"
23. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.