Ekonomija
SJAJNI REZULTATI: Rast broja turista u Bosni i Hercegovini, najviše gostiju iz ovih zemalja...
07. Okt. 20250
Turistička zajednica pozvala je sve registrovane subjekte iz sektora turizma – hotele, hostele, restorane, agencije, suvenirnice i druge – da dostave svoje promotivne materijale (brošure, letke, posjetnice i sl.)
Ekonomija
12. Jul. 2025
0
Turistička zajednica Grada Mostara saopštila je da je otvoren novi Turistički info centar u srcu Starog grada, na adresi Rade Bitange bb.
Ovaj centar bit će ključna tačka informisanja za sve posjetioce Mostara, nudeći im pouzdane informacije o znamenitostima, smještaju, gastronomskoj ponudi, kulturnim događajima i drugim turističkim sadržajima grada, saopšteno je.
Turistička zajednica pozvala je sve registrovane subjekte iz sektora turizma – hotele, hostele, restorane, agencije, suvenirnice i druge – da dostave svoje promotivne materijale (brošure, letke, posjetnice i sl.) kako bi bili zastupljeni u Info centru, a turisti na jednom mjestu imali pregled kompletnog sadržaja koji Mostar nudi.
Uz ovaj, Turistička zajednica Grada Mostara otvorila je i Info centre u Blagaju te u Zračnoj luci Mostar, čime se dodatno osnažuje mreža turističkih informacija dostupnih posjetiocima već pri dolasku u grad i njegovu širu okolinu.
Ekonomija
SJAJNI REZULTATI: Rast broja turista u Bosni i Hercegovini, najviše gostiju iz ovih zemalja...
07. Okt. 20250
Evropa
VODEĆI DOGAĐAJ U OVOM SEKTORU: Izraelu zabranjeno učešće na turističkom sajmu u Italiji
21. Sep. 20250
Ekonomija
A HVALILI SU SE DOBROM SEZONOM: U Hrvatskoj manje turista nego prošle godine, pao broj stranih gostiju...
15. Sep. 20250
Društvo
TURISTE OBMANJUJU LAŽIMA: Čiji turistički vodiči imaju zakonsko i moralno pravo da pričaju o agresiji, genocidu i opsadi
14. Sep. 20250
Vijesti
RAT ZA KONTROLU DOMA NARODA: Čeka se reakcija Christiana Schmidta zbog opstrukcija koje Bosnu i Hercegovinu koštaju milione (VIDEO)
Prije 4h1
Šareni svijet
GOLORUK NA ZVIJER: Pogledajte nevjerovatan trenutak kada pastir juri MEDVJEDA da spasi ovce – cijeli svijet u ŠOKU (VIDEO)
Prije 4h0
Ekonomija
TEKTONSKE PROMJENE U SVIJETU TEHNOLOGIJE: Povlači se Tim Cook, a na čelo Applea dolazi čovjek koji je stvorio iPad
Prije 4h0
Šareni svijet
STJUARDESA OTKRILA TAJNU MIRNOG SNA U AVIONU: Odabir sjedala odlučuje hoćete li spavati ili patiti na letu
Prije 4h0
Ekonomija
TUNEL I BRZA CESTA KOJI ĆE U BIH PROMIJENITI SVE: Putovanje od sat i po sada će trajati samo 45 minuta
19. Apr. 20260
Ekonomija
BINGO POBJEĐUJE NERADNU NEDJELJU: U ponedjeljak se otvara novi dragstor koji radi 24 sata, evo u koji grad stiže
19. Apr. 20260
Ekonomija
"NI KINA NI IRAN NISU NAM NAJVEĆI NEPRIJATELJI": Bivši ministar finansija Henry Paulson otkrio JEZIVU istinu o problemu koji proždire Ameriku iznutra
18. Apr. 20260
Ekonomija
HRVATSKI MINISTAR KUPIO ZEMLJIŠTE U BiH: Evo šta planira uraditi s njim
19. Apr. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.